ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۷:۲۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > مسمومت در بخش بیستون دو نفر را به کام مرگ فرستاد

مسمومت در بخش بیستون دو نفر را به کام مرگ فرستاد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان هرسین از مسمومیت ۲ نفر در یکی از روستاهای بخش بیستون بر اثر مسمومت با گاز منو اکسید کربن خبر داد.

به گزارش بیستون، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان هرسین از مسمومیت ۲ نفر در یکی از روستاهای بخش بیستون بر اثر مسمومت با گاز منو اکسید کربن خبر داد.
وی اظهار داشت شب گذشته با تماس با نیروی انتظامی  مشخص شد که در روستای آزان وازان بخش بیستون دو نفر از اهالی روستا که یک زن و شوهر بوده دچار مسمومیت با گاز منواکسید کربن شده اند.
این مقام مسئول در ادامه افزود: علت و منبع نشت گاز پیک نیک بوده که احتمالأ برای ایجاد گرمای فضای اتاق از آن استفاده شده است که متأسفانه با خاموش شدن شعله موجب مرگ این دو نفر شده است.
لازم به ذکر است که پدر ۴۵ و مادر ۴۰ ساله خانواده به همراه دختر ۱۹ ساله و پسر ۲ ساله آن ها شب گذشته دچار مسمومیت با گاز منوکسید کربن شدند.
این خانواده شب گذشته و به هنگام خواب اقدام به روشن کردن گاز پیک نیک می کنند که ظاهرا در نیمه های شب پیک نیک خاموش و گاز منوکسید کربن در فضای بسته منزل پخش می شود.
پخش شدن گاز منوکسید کربن باعث مرگ پدر و مادر خانواده می شود اما خوشبختانه فرزندان آن ها جان سالم به در می برند و ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح امروز توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان صحنه منتقل می شوند.
مسئول روابط عمومی اورژانس کرمانشاه گفت: پس از مداوای اولیه و انجام کارهای احیا روی دو فرزند ۱۹ و ۲ ساله خانواده، آن ها هم اکنون به بیمارستان امام خمینی (ره) کرمانشاه منتقل شده اند
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید