ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۲:۲۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, گزیده اخبار > مشکل اب ازهرسین به روستاها کشیده شد

مشکل اب ازهرسین به روستاها کشیده شد

مشکل اب روستای ۵۰۰ خانواری بزرگ سرماج باید بررسی شود از ریس شورای روستا تا اداره آب شهرستان هرسین

به گزارش خبرنگار بیستون نیوز

حجت الاسلام ولی خانی روحانی فعال این روستای ۵۰۰ خانوار و حدودا ۲۵۰۰ نفره در گفتگو با خبرنگار بیستون نیوز گفت؛

با وجود پیگیریهای زیادی که بنده و آقای خانه بیگی رییس شورای روستا انجام داده ایم، هنوز اقدام موثری از سمت اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان هرسین صورت نگرفته و در کمال تعجب به ما گفتند؛ به شرط تامین و پرداخت کلیه هزینه های مربوطه از طرف مردم ما می توانیم آب شرب را به لوله های روستا برگردانیم و لوله کشی روستا را تعمیر کنیم.ما در حال حاضر بودجه ای جهت این کار نداریم.

پاسخ مهندس بشی پور در واکنش به به اظهارات اهالی روستا خبرنگار سایت گنج دره گفت؛

چند روز اخیر روستای سرماج حسینخانی شهرستان هرسین چنین عنوان نمود : در کشور روستاهایی وجود دارد که تحت پوشش آبفار نیستند و وجهی نیز در قبال آب مصرفی پرداخت نمیکنند،روستای سرماج حسینخانی شهرستان هرسین نیز از این دسته روستاها میباشد و تحت پوشش آبفار روستایی شهرستان هرسین نمیباشد.

همچنین مهندس.بشی.پور یادآور شدند که اداره آبفار شهرستان هرسین در تامین و اعزام تعمیرکار در جهت حل مشکل آب مردم این روستا حاضر به همکاری است.

 

پاسخ اقای خانبگی رییس شورای اسلامی روستای بزرگ سرماج وخواستار پاسخ به ابهامات اشاره شده در زیر شد؛

۱)انتظارمیرفت مهندس بشی پور ریاست محترم ابفار شهرستان هرسین
به این نکته اساسی اشاره میکردند که اهالی روستا طی سالهای ۹۱الی ۹۲از طریق شماره رابط دولتی پست بانک درحدود ۲۰۰خانوار پول انشعاب پرداخت نموده اند .ولی آن شرکت تا بحال جهت رفع مشکل آب روستای سرماج چکار کرده است ما قدمی را برداشتیم که مدیریت شرکت ابفار استان جناب مهندس شهبازی فرمودند با هر قدم شما ما صد قدم خواهیم گذاشت و یا جناب اقای بشی پور.
۲) ای کاش مصوبه های شورا با مدیران قبلی را مطالعه میکردید وبعد عدم تحت پوشش قرار دادمان را عنوان میکردید جناب مهندس بشی پور اگر قرار شده این روستا تحت پوشش قراربگیره شرط اولش دادن زمین مورد نظر کارشناسان آن اداره بود که بارها وبارها آنرا کتبا انجام دادیم تحت عنوان حفر چاه چند منظوره که ما حتی یک منظورش را هم ندیدیم!!!

۳)با وجود خرابیهای پی در پی به دلیل عمر لوله گالوانیزه ۴۰ ساله تا بحال کمکی نیز از شرکت ابفار هرسین ما نداشتیم در مجموع با در خواستهای زیاد از طرف شورای روستا از آن اداره محترم، متاسفانه هنوز خدمتی را ندیدیم.

[cs_shortcode_4][/cs_shortcode_4]

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید