ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۱:۳۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, فرهنگی > چناری: صنعت توریسم شرق استان نیازمند ایجاد زیر ساختهای مناسب است

چناری: صنعت توریسم شرق استان نیازمند ایجاد زیر ساختهای مناسب است

شهرستان هرسین، بخش بیستون از توابع شرق استان کرمانشاه و معبد اناهیتا در کنگاور به دلیل وجود جاذبه های گردشگری از قبیل کتیبه بیستون، معبد آناهیتا، گور دخمه های اسحاقوند، سراب هرسین و نیز آب و هوای مناسب منطقه مستعد امر جذب گردشگر میباشند.

دکتر علیرضا چناری کارشناس وتحلیل گر مسائل رسانه ای وعضوهیت علمی دانشگاه  درگفتگو با خبرنگار بیستون پیرامون مسائل گردشگری منطقه شرق استان کرمانشاه گفت: صنعت توریست یکی از اقدامات مهم به منظور بالا بردن تقویت اشتغالزایی و فراهم کردن بسترهای کارآفرینی و تقویت شرایط و باور نموندن پتانسیل منطقه می تواند باشد .
بدیهی است این امکان بدست نمی آید مگر با ابتکار و خلاقیت مسئولان و بهره گیری از توانمندی های بی بدیل روحیه مهمان نوازی مردم منطقه که بارها و بارها این روحیه را به جامعه اسلامی در دوران دفاع مقدس و در پذیرایی از مسافران زائرین اربعین نیز ثابت کرده است .
یکی از مولفه های در آمدزایی برای پیشرفت اهداف منطقه می تواند ایجاد بسترهای مناسب جهت جذب گردشگران داخلی و خارجی در ایام تعطیلات نوروزی بطور خاصی و در طول سال به طور عام اشاره نمود . که از این جهت شهرستان هرسین، کنگاور و صحنه و بخش بیستون از توابع شرق استان کرمانشاه به دلیل وجود جاذبه های گردشگری از قبیل کتیبه بیستون، معبد آناهیتا، گور دخمه های اسحاقوند، سراب هرسین و نیز آب و هوای مناسب منطقه مستعد این امر در جذب گردشگران می باشند .
با این حال این امر نیازمند ایجاد ساختارها و زیر ساخت های مناسب توسط مسئولین ذیربط شهرستان های مذکور می باشد

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید