ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۶:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > مطلبي كه دل هر انسان با وجداني را به درد مي آورد

مطلبي كه دل هر انسان با وجداني را به درد مي آورد

در روزهاي گذشته خبري در رابطه با معضل سگهاي ولگرد در شهرستان هرسين از طريق اين سامانه خبري منتشر شد.در قسمت نظرات خوانندگان كامنتي منتشر شد كه دل هر انسان صاحب دلي را به درد مي آورد. در زير عينا مطلب اين همشهري عزيز را بدون دخل و تصرف خدمت شما ارائه مي دهيم:

سرويس صداي مردم: در روزهاي گذشته خبري در رابطه با معضل سگهاي ولگرد در شهرستان هرسين از طريق اين سامانه خبري  منتشر شد.در قسمت نظرات خوانندگان كامنتي منتشر شد كه دل هر صاحب دلي را به درد مي آورد. در زير عينا مطلب اين همشهري عزيز را بدون دخل و تصرف خدمت شما ارائه مي دهيم:

اميدواريم مسئولين امر صداي اين عزيز را بشنوند و در ايامي كه همه ما در تدارك جشن سال نو هستيم مشكل اين عزيزان هم توسط شهردار محترم هرسين و ديگر مسئولين حل شود و شادي خود را با آنان تقسيم كنيم.

سلام بيستون نيوز  و آقا جلال عزيز:
به داد كارگراي شهرداري هرسين برس حقوق چند ماه پيشو بهشون ندادن . آه ندارن با ناله سودا كنن. هنوز عيدي نگرفتن .وجدانا پيگيري كن و با شهردا و فرماندار و اعضاي شورا مصاحبه كن و ببين علتش چيه . چرا نبايد اين بدبختا شب عيدي دستشون پر و سفرشون رنگين باشه . گناهشون اينه كه زباله هاي مردم را جمع ميكنند يا جارو ميزنند.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید