معارفه رسمی شهردار جدید هرسین + عکس

بیستون نیوز :

پیشتر کیومرث اسدی با رای قاطع اعضای شورا و با ۵ رای به عنوان شهردار هرسین انتخاب شده بود.

به گزارش خبرنگار بیستون ، آیین تودیع و معارفه شهردار هرسین با حضور مهندس نیک کردار معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه، فرماندار هرسین، امام جمعه شهرستان،دادستان هرسین ، اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولین در مکان شهرداری این شهر  برگزار شد.

پیشتر کیومرث اسدی با رای قاطع اعضای شورا و با ۵ رای به عنوان شهردار هرسین انتخاب شده بود.

در این مراسم کیومرث اسدی رسما بعنوان شهردار هرسین معرفی شد.

شهرستان هرسین در سالهای اخیر با مشکلات عدیده ای در حوزه شهری مواجه بوده و اختلافات درونی بین اعضای سابق شورای شهر هرسین یکی از مهمترین دلایل این عقب افتادگی بود که در دور جدید با ورود غیر مستقیم فرماندار هرسین در انتخاب شهردار ، اسدی را  که سابقه شهرداری شهرستانهای صحنه و کنگاور را یدک می کشید ، به هرسین آورده و امیدوارند این نسخه  هرسین را از مشکلات و وضع بد موجود برهاند.

در حوزه عمران شهری و در استان کرمانشاه  هرسین به بانک مشکلات شهری معروف و مشخص است.

 

مهمترین چالش پیش روی شهردار جدید ساماندهی پارک منحصر بفرد و تخریب شده باستانی این شهر می باشد.

موضوع پرورش دام در سطح شهر،سد معبر و آلودگی های صوتی سرسام آور دستفروشان دوره گرد ، خدمات ضعیف جمع آوری زباله و محل دفن زباله و دود ناشی از آتش زدن آن و نیز وضع نابسامان معابر و کوچه های شهر را می توان از دیگرمشکلات تلنبار شده این شهر دانست.

 

لازم به ذکر است که رسم بد و غلطی که در مراسم شهردار پیشین هرسین دیدیم عدم دعوت از مهندس قاسمی شهردار  سابق بود که در این مراسم تکرار نشد.چرا که مراسم تودیع و معارفه معمولا با هم انجام می شود.

 

8218df3f 75cd 4d8f 86c2 bafb5a1a12f9 معارفه رسمی شهردار جدید هرسین + عکس fb2ac105 008a 4f6c 930f 6578c2a90484 معارفه رسمی شهردار جدید هرسین + عکس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار