معاون سازمان همیاری شهرداریهای کرمانشاه؛ پست جدید شهردار بیستون

بیستون نیوز :

شهردار بیستون به زودی به عنوان معاون امور شهرداریهای سازمان همیاری شهرداریهای استان کرمانشاه منصوب می شود.

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ احسان احمدی نصر که در حال حاضر شهردار بیستون است، طی حکمی از سوی نلسون حضرتی، رییس سازمان همیاری شهرداریهای استان کرمانشاه به سمت معاون این سازمان منصوب شده است.

احمدی نصر به زودی در سمت معاونت امور شهرداریهای سازمان همیاری شهرداریهای استان کرمانشاه مشغول به خدمت خواهد شد.

photo 2016 10 24 09 30 47 735x400 معاون سازمان همیاری شهرداریهای کرمانشاه؛ پست جدید شهردار بیستون

همچنین در این خصوص سخنگوی شورای اسلامی شهر بیستون به خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیستون گفت: شورای شهر بیستون هنوز در خصوص رفتن یا ماندن شهردار به شور ننشسته و در این خصوص تصمیمی نگرفته است.

بابک مساحی در گفت‌و گو با بیستون اظهارکرد: گویا احسان احمدی نصر، شهردار فعلی بیستون در سازمان همیاری شهرداری های استان پست گرفته و قصد استعفا از سمت شهرداری بیستون را دارد.

وی ادامه داد: با توجه به مشکلات بسیاری که شهرداری بیستون دارد و کارهای نیمه تمامی که شهردار به جا گذاشته، استعفای شهردار در چنین شرایطی به صلاح مردم شهر بیستون نیست.

مساحی تاکید کرد: با رفتن شهردار، عملا شهر بیستون گرفتار مشکلات حوزه شهری بیشتری خواهد شد.

این عضو شورای اسلامی شهر بیستون گفت: البته هنوز به صورت مکتوب هیچ استعفایی از سوی شهردار به شورا ارائه نشده و اعضای شورای شهر بیستون نیز هنوز در این خصوص به شور ننشسته اند.

سخنگوی شورای شهر بیستون در خصوص گزینه های پیشنهادی برای جانشینی شهردار بیستون افزود: در حال حاضر هیچ گزینه ای مدنظر شورای شهر بیستون نیست و با هیچ گزینه ای هم گفتگو و یا احیانا مذاکره نداشته ایم.

احمدی نصر معاون سازمان همیاری شهرداریهای کرمانشاه؛ پست جدید شهردار بیستون

منبع:اریکه

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار