معاون فرماندار هرسين : بدور از گرايشات قومي و قبيله اي در پاي صندوق هاي رأي حاضر شويد

بیستون نیوز :

نشست انتخاباتي در روستاي چشمه كبود بخش مركزي شهرستان هرسين با حضور معاون فرماندار و بخشدار مركزي برگزار شد.

cleardot معاون فرماندار هرسين : بدور از گرايشات قومي و قبيله اي در پاي صندوق هاي رأي حاضر شويد
سرويس سياسي بيستون،اين نشست در دبيرستان شهيد پرتوي روستا و با حضور اهالي انجام گرفت. در اين نشست نجف ميرزا حسيني معاون فرماندار از اهالي خواست بدور از گرايشات قومي و قبيله اي و با حضور حداكثري در پاي صندوق هاي رأي حاضر شوند و به نماينده اي كه كليه ويژگي هاي اصلح بودن را دارد رأي بدهند و با شركت در انتخابات با ديگر با دستاوردهاي حضرت امام خميني (ره) و ارزشهاي والاي اسلامي تجديد ميثاق نمايند.
وي افزود: انتخاب نمايندگان اصلح توسعه و پيشرفت در مناطق روستايي و ارتقاء سطح زندگي اجتماعي و افزايش رفاهيات را در آنجا به همراه خواهد داشت و تصريح كرد كه اهالي روستا توسعه را با انتخاب خود بوجود مي آورند و مسير ترقي فرزندان خود را هموار مي كنند و بطور كلي اثرات انتخاب خود را در آينده نظاره گر خواهند بود.
در ادامه اين مراسم آذر خسروي بخشدار مركزي هرسين از نمايندگان مجلس بعنوان مهمترين مرجع انتقال دهنده مشكلات روستائيان به بالاترين سطوح اركان مديريتي كشور نام برد كه مي توانند در توسعه عمومي روستا بيشترين نقش را داشته باشند .
خسروي تصريح كرد ، روستائيان با هرگونه گرايش و خطوط فكري كه دارند بايد در انتخابات شركت و هر كدام از كانديداها را كه صلاحيت بيشتري دارند بعنوان نماينده خود در روز هفتم اسفند ماه سال جاري انتخاب كنند و با حضور پرشور خود بار ديگر اتحاد و يكپارچكي و عمل به تكليف شرعي و قانوني خود را نمايان سازند .
.
.
DSC09660 معاون فرماندار هرسين : بدور از گرايشات قومي و قبيله اي در پاي صندوق هاي رأي حاضر شويد DSC09655 معاون فرماندار هرسين : بدور از گرايشات قومي و قبيله اي در پاي صندوق هاي رأي حاضر شويد DSC09650 معاون فرماندار هرسين : بدور از گرايشات قومي و قبيله اي در پاي صندوق هاي رأي حاضر شويد DSC09647 معاون فرماندار هرسين : بدور از گرايشات قومي و قبيله اي در پاي صندوق هاي رأي حاضر شويد

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار