معرفي روستاي حسن بقعه بعنوان روستاي پاك و عاري از اعتياد شهرستان هرسين+عكس

بیستون نیوز :

كساني كه به اصول و معنويات توجه دارند فرق بين خوب و بد را به خوبي دريافته اند و اين ويژگي بارز ساكنان اين روستا است كه با تربيت فرزنداني سالم و نيك مبارزه با اعتياد و پايبندي به ارزشهاي ديني را در روستاي خود نهادينه كرده اند و اين ريشه در پيشينه فرهنگي و مذهبي اهالي دارد.

به گزارش خبرنگار بيستون،ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين در همايش روستاي پاك و عاري از اعتياد اين شهرستان گفت: ارزشمندترين و مهمترين چراغ هدايت و سالم سازي انسانها تدين و پايبندي به ارزشهاي والاي ديني و مذهبي است كه انسان را از انحراف باز مي دارد .
وي ادامه داد كساني كه به اصول و معنويات توجه دارند فرق بين خوب و بد را به خوبي دريافته اند و اين ويژگي بارز ساكنان اين روستا است كه با تربيت فرزنداني سالم و نيك مبارزه با اعتياد و پايبندي به ارزشهاي ديني را در روستاي خود نهادينه كرده اند و اين ريشه در پيشينه فرهنگي و مذهبي اهالي دارد. وي  همچنين خواستار توجه بيشتر به اين روستا شد.
محمدي، امن كردن فضاي خانواده و توأم بودن احساس امنيت فرزندان در آن و انس گرفتن با  آنان در سايه گفتگوهاي سازنده و مفيد را از ويژگي هاي بارز والدين موفق دانست كه در نهايت خطر ابتلاء به اعتياد را در بين فرزندان خود كاهش ميدهند و تأكيد كرد گفتگوهاي سازنده پويايي در مبارزه با مواد مخدر را به همراه خواهد داشت  و  اين مسير حركت واقعي در عدم ابتلاء به اين پديده شوم است و خانواده ها بايد بكوشند با قدم نهادن در آن ، مسير واقعي و اصلي خود را پيدا كنند و عنوان كرد  اين حركت در نهايت منجر به سالم سازي اجتماع و جامعه خواهد شد .
فرماندار هرسين در بخش ديگري از سخنانش عنوان داشت: در جوامع امروزي مسير هاي خطرناكي براي انحراف وجود دارد كه خانواده امن مهمترين پناهگاه براي مبارزه و كاهش ابتلاء به اين خطرات است و بايد تربيت فرزندان را در فضايي صميمي جديد انجام داد.
در پايان از دهيار روستا و اهالي با حضور اعضاي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر تقدير و تشكر بعمل آمد.

.DSC09408 معرفي روستاي حسن بقعه بعنوان روستاي پاك و عاري از اعتياد شهرستان هرسين+عكس

DSC09420 معرفي روستاي حسن بقعه بعنوان روستاي پاك و عاري از اعتياد شهرستان هرسين+عكس DSC09437 معرفي روستاي حسن بقعه بعنوان روستاي پاك و عاري از اعتياد شهرستان هرسين+عكس DSC09409 معرفي روستاي حسن بقعه بعنوان روستاي پاك و عاري از اعتياد شهرستان هرسين+عكس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار