مناقصه آب شرب هرسین در انتظار نفر سوم است

بیستون نیوز :

معاون استانداری کرمانشاه در خصوص آب شرب هرسین گفت: دو نفر برای مناقصه اعلام آمادگی کردند و منتظر نفر سوم برای مناقصه هستیم و ساماندهی بافت فرسوده “هرسین” از سال آینده شروع می شود

به گزارش بیستون نیوز،  مجتبی نیک کردار معاون عمرانی استانداری کرمانشاه در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان هرسین که در محل فرمانداری هرسین برگزار شد اظهار داشت: در بحث مبلمان شهری برای احداث پارک و میدان و نمای شهر ۵۰۰ میلیون تومان اضافه بر سازمان از شهرداری ها گرفته ایم که به شهرداری هرسین به این کار اختصاص داده شود.

وی افزود: با پیگیریهای صورت گرفته توانستیم اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان برای آب شرب هرسین اختصاص دهیم که طرح اجرا شده و به مناقصه گذاشته شده که دو نفر برای مناقصه اعلام آمادگی کردند و منتظر نفر سوم برای مناقصه هستیم.

نیک کردار خاطر نشان کرد: در صورت وجود نفر سوم مناقصه بحث تصفیه خانه آب شرب هرسین ظرف چند ماه آینده پکیج آن ساخته شده و در محل انتخاب شده نصب و مشکل آب شرب حل خواهد شد.

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه یادآور شد: طی سفر دکتر آخوندی در هفته گذشته یکی از ۱۵ نامه ای که به ایشان داده شد راجع به بزرگراه سه راهی هرسین بود که از نزدیک هم از پروژه بازدید بعمل آمد.

وی ادامه داد: در خصوص کمربندی بیستون هم مناقصه برگزار شد و پیمانکاران شروع به کار کردند.

نیک کردار ابراز داشت: خوشبختانه در لایحه بودجه ۹۶ بحث بزرگراه و سه راهی بیستون به هرسین به بخشی از کریدور شمال غرب به جنوب غرب تبدیل شده و اعتبار پیدا کرده است.

وی افزود: از مهم ترین مسائل زیر ساختی استان که استاندار به آن اهتمام ویژه دارد بحث همین بزرگراهها است.

به گفته معاون عمرانی استانداری کرمانشاه کار تمام بزرگراهها در استان علی الخصوص بزرگراه هرسین طی ۲ سال آینده انجام خواهد شد.

نیک کردار اذعان داشت: در رابطه با ساماندهی کریدور بیستون شهرداری باید طرح های ترافیکی و معماری خود را ارائه دهد تا سال آینده در این خصوص اقدامات لازم صورت بگیرد.

وی خاطر نشان کرد: برای ورودی هرسین با یک نگاه خریدارانه که نگاه کردیم متوجه شدیم که نیازی به قطع درخت ندارد چرا که به اندازه کافی عرض دارد که بزرگراه را ایجاد کنیم و قرار نیست درختی قطع شود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار