نامگذاري مجموعه ورزشي هرسين به نام شهيد مسعود دارابي

بیستون نیوز :

اداره ورزش و جوانان شهرستان هرسین در يك اقدام ارزشمند و مناسب نام ورزشكار شهيد و پرآوازه هرسين ، پس از سالها سالنهای ورزشی شهرستان هرسین را به نام و یاد پهلوان شهر هرسین شهید مسعود دارابی آذین بندی كرد .


Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 264

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 284

به گزارش خبرنگار بيستون،اداره ورزش و جوانان شهرستان هرسین در يك اقدام ارزشمند و مناسب نام ورزشكار شهيد و پرآوازه هرسين ، پس از سالها سالنهای ورزشی شهرستان هرسین را به نام و یاد پهلوان شهر هرسین شهید مسعود دارابی آذین بندی كرد .

حسين محمدي جامع در اين رابطه به خبرنگار بيستون گفت:امید است روح آن عزیز و خانواده معظم شهید بویژه مادر بزرگوار ایشان از ما راضی و خشنود باشند . انشاالله در مراسمی و در روز شهدا با حضور خانواده ایشان و مسولین شهرستان رو نمایی خواهد شد .

لازم به ذكر است پيشتر خانواده شهيد دارابي در مصاحبه اي كه با پايگاه خبري تحليلي بيستون انجام داده بودند از عدم نامگذاري سالنهاي ورزشي اين شهرستان به نام شهيد مسعود دارابي گلايه كرده بودند كه با تلاش و مساعدت رياست اداره ورزش و جوانان هرسين اين مهم در زماني كمتر از يكسال  انجام پذيرفت.

 نامگذاري مجموعه ورزشي هرسين به نام شهيد مسعود دارابي

مطالب پیشنهادی

  1. بهنام گفت:

    کار قشنگیه امیدوارم با نام پیمان اکبری کاپیتان هرسینی اسبق تیم ملی والیبال هم ورزشگاهی نامگذاری بشه و هم چنین به پاس قدر شناسی چند خیابان هم با نام های پروفسور معصومی پروفسورمهدوی و… که افتخارات این شهرند توسط شهرداری نامگذاری بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار