نشست دوره اي فرماندار هرسين با مشاوران امور ايثارگران

بیستون نیوز :

مهمترين وظائف مشاوران نظارت بر حسن اجراي قوانين و مقررات مربوط به ايثارگران در كليه ادارات دولتي مي باشد و همچنين شناخت خواسته ها و مشكلات آنان است .

cleardot نشست دوره اي فرماندار هرسين با مشاوران امور ايثارگران
به گزارش خبرنگار بيستون،در اين نشست ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداء و تسليت به مناسبت شهادت مظلومانه شيخ نمر باقر النمر گفت شهداء براي رفع مشكلات ما خون خود را نثار كردند و وظيفه ما نيز حفظ دستاوردها ، حرمت و كرامت خانواده هاي آنان است .
محمدي تصريح كرد، استفاده از ظرفيت مشاوران در امور ايثارگران ظرفيتي بسياري مهم در راستاي تدوين ، هماهنگي و حل مشكلات ايثارگران است و همچنين خواستار تسهيل و تسريع در حل مشكلات ايثارگران در ادارات شهرستان شد و ادامه داد مسئولين بايد سطح اطلاعات خود را از مقررات مربوط به حوزه ايثارگران افزايش دهند تا تعللي در اجراي خواسته هاي آنان پيش نيايد.
فرماندار هرسين عنوان كرد: از ديگر وظائف مهم گروه مشاوران در امورايثارگران ترويج فرهنگ شهادت طلبي است كه مي توانند با اجراي برنامه هاي فرهنگي و ديدار با خانواده هاي آنان در احياء و تداوم اين فرهنگ ناب بكوشند و ما نيز وظيفه داريم قدردان اعمال آنان باشيم و بايد مشاورين را در كليه امورات مربوط به جامعه ايثارگري در ادارات دخيل نمود.
محمدي عنوان كرد: از مهمترين وظائف مشاوران نظارت بر حسن اجراي قوانين و مقررات مربوط به ايثارگران در كليه ادارات دولتي مي باشد و همچنين شناخت خواسته ها و مشكلات آنان است .
.
DSC09599 نشست دوره اي فرماندار هرسين با مشاوران امور ايثارگران DSC09614 نشست دوره اي فرماندار هرسين با مشاوران امور ايثارگران

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار