نشست مشترك فرماندار هرسين با دهياران و اعضاي شوراي بخش مركزي

بیستون نیوز :

نشست مشترك فرماندار شهرستان هرسين و بخشدار مركزي با دهياران و اعضاي شوراي اسلامي بخش مركزي در خصوص همكاري با مأموران سرشماري انجام شد.

 

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ نشست مشترك فرماندار شهرستان هرسين و بخشدار مركزي با دهياران و اعضاي شوراي اسلامي بخش مركزي در خصوص همكاري با مأموران سرشماري انجام شد.
اين جلسه كه صبح امروز در محل فرمانداري برگزار گرديد دكتر امير شاه آبادي سرپرست فرمانداري هرسين طي سخناني ضمن بر شمردن آثار و نتايج ارائه آمار دقيق توسط مردم به مأموران آمارگيري اظهار داشت : آمار بنيادي ترين اصل و ركن اساسي برنامه ريزي است و اگر آمار واقع بينانه و صحيح نباشد تصميم گيري در سطح كلان را با مشكل مواجه خواهد ساخت و اين موضوع بعنوان يكي از مهمترين آسيب هاي آمار مي بايست بصورت جدي مدنظر قرار گرفته شود .
وي تصريح كرد : وظيفه دهياران و اعضاي شوراها بعنوان مديران اجرايي روستا همكاري با آمارگيران و توجيه اهالي در ارائه آمار و اطلاعات دقيق به ماموران سرشماري مي باشد .
سرپرست فرمانداري هرسين در پايان سخنانش از دهياران و اعضاي شوراهاي اسلامي بخش مركزي خواست نقش جامع تري در زمينه تشويق اهالي در راستاي ارائه آمار دقيق ايفا كنند .
در بخش ديگري از اين نشست آذر خسروي بخشدار مركزي هرسين افزود : ارائه آمار دقيق از هدر رفت منابع جلوگيري خواهد و باعث مي شود كه امكانات و منابع در مسير اصلي خود به كار گرفته شود .
خسروي عنوان كرد : برنامه ريزي هاي هدفمند و متكي بر آمار هاي صحيح يكي از مهمترين عوامل موفقيت در سطوح مختلف مديريتي است .
بخشدار مركزي هرسين در پايان از دهياران و اعضاي شوراهاي اسلامي خواست ازهمه ظرفيت شورا و دهياري در راستاي همكاري با مأموران سرشماري استفاده كنند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار