نظري نيا : از هيچ كانديدايي اعلام حمايت نكرد‌ه‌ام و پيگير قانوني اعتراضم هستم

بیستون نیوز :

تا لحظه آخر پيگير شكايت و اعتراضم نسبت به رد صلاحيت خود هستم و از هيچ كانديدايي اعلام حمايت نكرده ام و تمام شايعات اخير در مورد انصراف به نفع كانديداي خاصي را تكذيب مي كنم.

خانم مرضيه نظري نيا از جمله كانديداهايي است كه اعلام حضور و ثبت نامش در انتخابات مجلس دهم با اقبال فراوان و خوبي از طرف مردم مواجه شد. با توجه به اعلام شوراي نظارت استان و اعتراض وي به رد صلاحيتش از طريق شوراي نگهبان، قصد دارد به عرصه رقابتهاي انتخابات مجلس دهم بازگردد.

نظري نيا در مورد شايعاتي كه در چند روز اخير در فضاي انتخاباتي استان كرمانشاه مي چرخد به خبرنگار بيستون توضيحاتي را ارائه دادند.

اين فعال انتخاباتي در مورد شايعه كناره گيري و عدم پيگيري رد صلاحيتش گفت:من تا لحظه آخر پيگير شكايت و اعتراضم نسبت به رد صلاحيت خود هستم و از هيچ كانديدايي اعلام حمايت نكرده ام و تمام شايعات اخير در مورد انصراف به نفع كانديداي خاصي را تكذيب مي كنم.

نظري نيا در ادامه افزود:همچنانكه بارها اعلام كرده ام هر صحبت و اعلام موضعي كه از طرف بنده و خانواده ام در اين رابطه اعلام شده را قويا تكذيب مي كنم و در صورتي كه تصميم جديدي در اين رابطه بگيريم توسط شخص خودم و از طريق رسانه هاي رسمي اعلام مي نمايم و نظراتي كه از جانب من در كانالها و فضاي مجازي اعلام مي شود از آن دست شايعات و بد اخلاقي هاي سياسي  است كه اين روزها دامنگير فضاي انتخاباتي منطقه ما شده است.

لازم به ذكر است خانم مرضيه نظري نيا فرزند مرحوم قدرت الله نظري نيا، نماينده فقيد حوزه انتخابيه كنگاور ، صحنه و هرسين است كه حمايت گسترده طيف اصلاح طلب را با خود دارد. برخي كانديداها با سوء استفاده از رد صلاحيت وي در صدد فضا سازي و شايعه اعلام حمايتش براي جذب آراء اصلاح طلبان به سود خود هستند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار