ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۱:۳۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, گزیده اخبار, ویژه انتخابات > نقدی بر شیوه منسوخ و مخرب تبلیغات کاندیدا های شورای شهر// هرسین، آتلیه عکاسی کاندیداهای شورای شهر

نقدی بر شیوه منسوخ و مخرب تبلیغات کاندیدا های شورای شهر// هرسین، آتلیه عکاسی کاندیداهای شورای شهر

از یک سو عملکرد ضعیف شورای چهارم مردم را تا حدودی از شورا نا امید کرده و از سوی دیگر روش ناشیانه و منسوخ تبلیغات برخی نامزدهای شورای پنجم چهره نامناسبی به این روزهای شهر هرسین داده است.

سرویس انتخابات بیستون ، می گویند سالی که نکوست از بهارش پیداست .این ضرب المثل در مورد نامزدهای دورپنجم شورای شهر هرسین صدق می کند.از یک سو عملکرد ضعیف شورای چهارم مردم را از شورا نا امید کرده و از سوی دیگر روش ناشیانه و منسوخ تبلیغات برخی نامزدهای شورای پنجم چهره نامناسبی به این روزهای شهر هرسین داده است.

این روزها اگر هر کدام از شهروندان در شهر چرخی بزنند با چهره زشت دیواره های شهر روبرو خواهند شد که بدون شک سوالاتی را به ذهن همشهریان متبادر می کند . زمانی شورای شهر دوره چهارم میلیون ها تومان بودجه زیباسازی شهر را برای رنگ آمیزی دیوارهای شهر هزینه کرد. اکنون می بینیم برخی از کاندیداهای قانون شکن نه تنها آن زحمات را پایمال بلکه تمام شهر را به باد عکس های رنگارنگ با ژست های مختلف گرفته اند .

کاندیدای عزیز، شما برای ساختن آمده اید یا برای تخریب ؟
شما که هنوز به شورا راه نیافته اید در اولین برنامه خود کمر همت به تخریب زیبایی های شهر بسته اید ؟
آیا مردم این ظلم و قانون شکنی را تاب می آوردند ؟
آیا شما آمده اید اینچنین شهر را بسازید ؟
مسئول نظارت بر این قانون شکنی چه کسی است ؟
جلسه هماهنگی تبلیغات کاندیدا ها چسباندن عکس های بزرگ را با چسب مخصوص بر دیوار های شهر مجاز دانسته است که تا مدتها اثر این نوع چسب ها بر در و دیوار شهر خواهد ماند ؟
بهتر نبود با تهیه بروشورهایی برنامه های تان را به مردم اطلاع رسانی می کردید.البته اگر برنامه ای دارید ؟
به نظرتان با عکس های رنگارنگ آتلیه ای، شهر آباد خواهد شد ؟
اندکی به فکر فرو بروید و ببینید غیر از عکس و چسب چه برنامه و تخصص و توانمندی دارید ؟
می خواهید ۴ سال آینده مدیریت شهری را چنین سپری کنید ؟
شهردار کنونی اگر از انتقاد بر نمی آشوبد چرا محل های مناسب را برای تبلیغات کاندیداها تدارک ندیده است ؟
احتمالا کسانی که منتخب مردم بشوند اولین برنامه شان در شورا باید این باشد که هزینه هنگفتی را با صرف زمان و نیروی کار کارگران شهرداری خرج پاکسازی این عکس ها بر دیوار های شهر کنند که متاسفانه به صورت کامل هم پاک نخواهد شد .
خواهش ما از مردم این است که آگاهانه رای دهند . جای افراد متعهد و متخصص واقعا در شورای شهر خالی است .
نامزدهای عزیز آیا گروه های مجازی چند هزار نفری و جلسات منازل و سخنرانی در مساجد برای تبلیغات کافی نبود که به چسباندن عکس به در و دیوار شهر متوسل شدید ؟
چرا هیچ برنامه و راهکاری برای حل مشکلات شهر در تبلیغات کاندیدها به چشم نمی خورد ؟
چرا از تخصص و درایت خود سخن نمی گویند ؟
آیا مردم قرار است به عکس رای بدهند ؟
بهتر است کاندیدا های محترم در شیوه های تبلیغاتی خود تجدید نظر کنند . بهتر است جلسه ای در سالن های بزرگ شهر برگزار شود و هر کدام از کاندیدها به مدت ۱۰ دقیقه صحبت کنند تا مردم از برنامه هایشان مطلع شوند نه اینکه شهر را به باد عکس بگیرند .
به راستی چرا این روزها هرسین آتلیه عکاسی با ژست های مختلف شده است!!!!!!!!؟؟؟؟

نظرات شما

    شهروند می گوید :

    خدا کنه فقط عسگر پور نیاره . شورا رو به فنا میدن

    پاسدار می گوید :

    اگر روش تبلیغات ونصب اطلاعیه وپوستر خلاف است این نشان از ضعف شهردار محترم است که نسبت به رعایت قانون بی تو.جهی کرده است ،تجربه بالاتر از علم است ولی برخی از مسئولین در اجرای قانون کوتاهی کرده ویا از دستورالعملهای قانونی بی اطلاعند . شهرداری در سال ۱۳۹۴ اقدام به نقشی مکانهایی در سطح شهر نمود وهزینه ای کلان هم برای شهرداری بهمراه داشت ومورد استقبال مردم قرار گرفت و شهر دار فعلی از این مناظر نگهداری نکرد و با تحمل خسارت به تابلو تبلیغاتی تبدیل شده اند .اگر قرار بر این است فرد شهردار اسمی وجسمی بی تحرک باشد ،انتظار بیش از این نیست .

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید