ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۰:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > نماز جمعه این هفته هرسین:تقدیر از زحمات مسئولین شهرستان در هفته دولت/امیدواریم این خدمات مستدام باشد.

نماز جمعه این هفته هرسین:تقدیر از زحمات مسئولین شهرستان در هفته دولت/امیدواریم این خدمات مستدام باشد.

امام جمعه هرسین گفت: مردم ایران خاطرات خوبی از انگلیس ندارند و اختلافات عمیق بین کشورهای منطقه که نمونه بارز آن ایجاد داعش است با همکاری انگلیس صورت گرفته و به فرموده رهبر انقلاب انگلیس جاده صاف کن امریکاست.

پایگاه خبری تحلیلی بیستون،حجت اسلام باقری در خطبه های نماز جمعه شهرستان با اشاره به هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت از زحمات دولتمردان تقدیر کرد و اظهار داشت: خدمات صورت گرفته توسط مسئولین شهرستان در این هفته قابل تقدیر است و امیدواریم که این خدمات مستدام باشد.

امام جمعه شهرستان هرسین افزود: مهمترین وظیفه دولت دو چیز است اول گشایش و حل مشکلات اقتصادی و دوم ارتقای فرهنگ دینی مردم که در این رابطه تمام ادارات بودجه فرهنگی دارند.

خطیب جمعه شهرستان با اشاره به دیدار هیئت دولت با مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد رهبر معظم انقلاب در این دیدار هم از زحمات دولت تشکر کرد و هم انتظاراتی هم از دولت داشت.

حجت الاسلام باقری در ادامه تصریح کرد: رهبر انقلاب در خصوص مهار نسبی تورم، مسئله بهداشت و طرح تحول سلامت و همچنین در خصوص پایان دادن به مذاکرات از دولت تشکر کرد و البته توقعاتی هم از دولت داشتند که از آنجمله می توان به تصدیق گزارشات ارائه شده مسئولین توسط مردم، کُند شدن حرکت علمی کشور، پیگیری اقتصاد مقاومتی که مورد تأکید رهبری است و اجتناب از برخی موضعگیری های دولت که زمینه ساز ایجاد اختلاف و تنش در جامعه است را می توان اشاره کرد.

وی در خصوص بازگشایی سفارت انگلیس در ایران افزود: مردم ایران خاطرات خوبی از انگلیس ندارند و اختلافات عمیق بین کشورهای منطقه که نمونه بارز آن ایجاد داعش است با همکاری انگلیس صورت گرفته و به فرموده رهبر انقلاب انگلیس جاده صاف کن امریکاست.

امام جمعه شهرستان هرسین در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: دشمن دنبال تغییر نظام در ایران است و برای این کار هم در پی نفوذ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی هستند که نمونه بارز آن را می توان در سخنان نخست وزیر انگلیس بعد از افتتاح دفتر سفارت انگلیس در مصاحبه با خبرنگار بی بی سی گفت موضع دولت ایران در قبال اسرائیل نرمتر شده است.

حجت الاسلام باقری در ادامه افزود: مردم مواظب باشند افتتاح این سفارت در این موقعیت حساس و در آستانه انتخابات و با توجه به مسائل خاورمیانه و همچنین حضور فتنه گران و کسانی که با نام دیگری مجوز حزب می گیرند برای ما یک هشدار است و دولت هم باید مواظب باشد که دشمن از راه های دیگری نفوذ نکند.

منبع دیوانگاه

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید