ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۲:۰۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, فرهنگی > نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی در هرسین افتتاح شد

نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی در هرسین افتتاح شد

امام جمعه هرسین : شبهات و سوالات زیادی در ذهن نسل های جدید انقلاب وجود دارد که حتما می بایست برطرف شود.

 

 

به گزارش خبرنگار بیستون مسئولین، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و سایر اقشار شهرستان هرسین امروز با حجت الاسلام اجرایی امام جمعه شهر هرسین دیدار کردند.

این دیدار به منظور تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در محل دفتر امام جمعه شهر هرسین برگزار گردید.

نجف میرزا حسینی معاون فرماندار هرسین طی سخنانی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از دسترسی آسان مردم به ارکان نظام و مسئولین بعنوان یکی از مهمترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد.

میرزاحسینی تصریح کرد: در زمان رژیم منحوس پهلوی عده بسیار معدودی می توانستند برای بیان خواسته ها یا مشکلات با مسئولین دیدار کنند ولی حال به لطف نظام مقدس جمهوری اسلامی مردم در هر نقطه ای از کشور می توانند با توجه به خواسته ها و تقاضاهای خود مسئولین را ببینند و با آنان به گفتگو بپردازند و ما باید شکرگزار این نعمت بزرگ الهی باشیم.

در ادامه حجت الاسلام دکتر اجرایی امام جمعه شهر هرسین با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر طی سخنانی اظهارات داشت : دشمنان از قدرتمند شدن و رشد جمهوری اسلامی در کلیه حوزه ها بسیار واهمه دارند و از هر وسیله و روشی برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده میکنند و این در حالیست که اقدامات خبیثانه آنان همواره خنثی میشود و در رسیدن به اهداف شومشان ناکام می مانند.

امام جمعه هرسین همچنین خواستار توجه ویژه به نسل های جدید انقلاب شد و تصریح کرد: شبهات و سوالات زیادی در ذهن نسل های جدید انقلاب وجود دارد که حتما می بایست برطرف شود.

همچنین نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی در هرسین افتتاح شد.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید