نماینده مردم هرسین خواستار تکمیل تصفیه‌خانه فاضلاب و ساماندهی محور ارتباطی هرسین

بیستون نیوز :

نماینده مردم هرسین در مجلس شورای اسلامی خواستار تکمیل پروژه‌های تصفیه‌خانه فاضلاب، محور ارتباطی و ساماندهی موضوعات شهری در شهرستان هرسین شد.

به گزارش بیستون حجت‌الاسلام وحید احمدی عصر روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان هرسین اظهار کرد: مهم‌ترین مشکل شهرستان هرسین عدم پیشرفت در زمینه‌های مختلف است که موجب شده از مجموعه حداقل‌های زیرساختی که باید بهره‌مند باشد محروم بماند.

نماینده مردم هرسین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشکلات این شهرستان باید به فراخور شرایط و نیاز شهرستان هرچه زودتر رفع شود، تصریح کرد: اشتغال مشکل اساسی این شهرستان است که بیکاری در این منطقه آسیب‌های فراوانی به دنبال داشته است.

وی خواستار رایزنی‌ مسؤولان مربوطه با مسؤولان کشوری برای رفع مشکلات این شهرستان شد و گفت: تصفیه‌خانه آب این شهرستان باید در سفر رئیس جمهور تأمین اعتبار شود که در حال حاضر ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و متوقف شده است.

نماینده مردم هرسین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شهرداری باید در موضوعات مختلف شهری ساماندهی لازم را انجام بدهد و مشکل جاده هرسین یک مشکل ریشه‌ای است که به دلیل وضعیت نامناسب سالیانه موجب موقوع تصادفات مرگبار می‌شود و این وضعیت نیز باید اصلاح شود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار