نماینده مردم کرمانشاه در مجلس: بیکاری معضل نخست کرمانشاهیان است

بیستون نیوز :

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیکاری را معضل نخست شهر کرمانشاه دانست و گفت: این کلانشهر با مشکل فرهنگی و اشتغال مواجه است که برای اصلاح این موضوع باید اقدام کنیم.

به گزارش بیستون، سید‌قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی صبح شنبه در دیدار مردمی با شهروندان کرمانشاهی به بررسی مطالبات و خواسته‌های آن‌ها پرداخت و با اهالی مردم محله رشیدی دیدار و گفت‌وگو کرد.

جاسمی در این دیدار با اشاره به اینکه محله رشیدی دارای بافت بسیار فرسوده است که نیاز به رسیدگی سریع دارد، اظهار داشت: باید در مجلس شورای اسلامی از طریق وضع قوانین بتوانیم برای نوسازی بافت فرسوده اقدام کنیم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیکاری را معضل نخست کرمانشاه عنوان کرد و گفت: مشکلات فراوانی در بحث امور شهری، اشتغال، صنعت و…در کلانشهر کرمانشاه وجود دارد.

این مسؤول با بیان اینکه باید مشکلات کلانشهر کرمانشاه را تاحدودی حل‌و‌فصل کرد، ادامه داد: باید مصوبات سفر مقام معظم رهبری در شهر کرمانشاه به‌طور کامل اجرا شود تا بدین وسیله بخشی از مشکلات این کلانشهر حل شود.

جاسمی از مردم کرمانشاه خواست با تعامل با مسؤولان مطالبات خود را بیان کنند و خاطرنشان کرد: در کرمانشاه با مشکل فرهنگی و اشتغال مواجه هستیم که برای اصلاح این موضوع باید اقدام کنیم.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار