نماینده کرمانشاه به عنوان نشریه و غرفه برتر انتخاب شد/ غرفه فیروزه ای نقد حال معرف تاریخ ایرانی اسلامی کرمانشاهیان

بیستون نیوز :

بیستون نیوز: هفته نامه نقد حال به عنوان نماینده کرمانشاه در این دوره از نمایشگاه مطبوعات به عنوان نشریه برتر و غرفه این نشریه نیز به عنوان غرفه برتر از میان نشریات استانی انتخاب شد. به گزارش خبرنگار مرصاد، غرفه…

بیستون نیوز: هفته نامه نقد حال به عنوان نماینده کرمانشاه در این دوره از نمایشگاه مطبوعات به عنوان نشریه برتر و غرفه این نشریه نیز به عنوان غرفه برتر از میان نشریات استانی انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مرصاد، غرفه تنها نشریه کرمانشاهی در نمایشگاه سراسری مطبوعات و خبرگزاری ها به عنوان غرفه و نشریه برتر در میان همه شرکت کنندگان استانی انتخاب شد.

 

بر اساس این گزارش هفته نامه نقد حال با برپایی یک غرفه خاص در این نمایشگاه که از طراحی دکور گرفته تا میهمانان و برنامه های جانبی را به نمادی برای معرفی کرمانشاه و فرهنگ و هنر و توانایی های رسانه ای آن اختصاص داده بود پس از بررسی های داوران به عنوان برترین غرفه برگزیده شد.

 

مدیر مسئول هفته نامه نقد حال در همین رابطه به خبرنگار ما گفت: خوشحالم که بررسی ها برای انتخاب برترین غرفه حاضر در نمایشگاه تنها مبتنی به پولهای خرج شده برای غرفه ها نبود و پارامترهای کیفی اثرگذاری بیشتری داشته است.

 

غلامرضا نوری علا ادامه داد: نقد حال با یک غرفه آرایی استوار بر المان های تاریخی و کهن کرمانشاه و انتخاب شعاری در راستای توجه بیشتر به بنای تکیه معاون الملک یک نمای فیروزه ای از تاریخ کرمانشاه را بر روی بازدید کنندگان گشوده بود.

 

وی افزود: برنامه های جانبی هفته نامه نقد حال در سالن های اصلی نمایشگاه ازجمله حضور استاد میرجلالدین کزازی به عنوان استاد سخن پارسی در نشست به اکثر نشریات حاضر در نمایشگاه مطبوعات از شلوغ ترین و پر استقبال ترین برنامه ها در طول این روزها بود. این درحالی است که کمتر شاهد برگزاری چنین ویژه برنامه هایی بودیم.

 

مدیرمسئول هفته نامه نقد حال گفت: به هر حال بر خلاف رویه بسیاری از نشریات که از نمایشگاه فقط برای معرفی توانمندی های خود استفاده می کردند، هفته نامه نقد حال علاوه بر این، تلاش ویژه ای برای معرفی بیش از پیش داشته های فرهنگی و رسانه ای استان کرمانشاه داشت. حتی پذیرایی از میهمانان نقد حال به عنوان یکی از شلوغ ترین غرفه ها نیز با سوغاتی های خاطره انگیز شهر انجام می شد.

 

نوری علا همچنین به توجه ویژه نقد حال نسبت به رعایت شئونات اسلامی گره خورده با فرهنگ غنی کرمانشاه اشاره کرد و گفت: دختران ماهنشان کرمانشاهی در این غرفه چه در سخن گفتن و چه در رعایت پوشش و شئونات اسلامی و ایرانی با توجه خاصی رفتار می کردند که حقیقتا از شاخصه های بارز غرفه نقد حال بود.

 

وی در پایان از همه کسانی که برای حضور قدرتمند نماینده کرمانشاه در نمایشگاه سراسری مطبوعات و خبرگزاری ها کمک کرده اند قدردانی کرد.

 

شایان ذکر است که عصر امروز در مراسمی ویژه غرفه نقد حال به عنوان برترین غرفه حاضر در نمایشگاه معرفی و تقدیر خواهد شد.

منبع/مرصاد

مطالب پیشنهادی

  1. Charleigh گفت:

    You really found a way to make this whole proecss easier.

  2. Cierra گفت:

    This is exactly what I was looking for. Thanks for wrtngii!

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار