نمک بر زخم بازار بسته و سراسر رکود هرسین نزنید

بیستون نیوز :

با وجود رکود حاکم بر بازار شهر هرسین که متاثر از نزدیکی این شهر به مرکز استان و بازار چه های مرزی بعضی از شهر های استان کرمانشاه است، برگزاری نمایشگاه از طرف بازاریان خارج از هرسین وضعیت بسته بازار را وخیم‌تر کرده و این موضوع موجب نارضایتی و گلایه بخش قابل توجهی از اعضای محترم کسبه بازار این شهر شده است

صدای مردم/بیستون نیوز :  شنیده ها حاکی از برپایی نمایشگاه کسبه خارج از هرسین در پارک امام علی( ع) دارد. صنوف مختلف بازار بر حسب رسالت خود باید مراتب اعتراض خود را طی نامه ای به اطلاع اطاق اصناف و اداره صنعت؛معدن و تجارت و فرمانداری محترم برسانند.
با وجود رکود حاکم بر بازار شهر هرسین که متاثر از نزدیکی این شهر به مرکز استان و بازار چه های مرزی بعضی از شهر های استان کرمانشاه است، برگزاری نمایشگاه از طرف بازاریان خارج از هرسین وضعیت بسته بازار را وخیم‌تر کرده و این موضوع موجب نارضایتی و گلایه بخش قابل توجهی از اعضای محترم کسبه بازار این شهر شده است که به جد، تقاضای رسیدگی به این موضوع را از اتحادیه مطالبه دارند.
با توجه به اوضاع کساد بازار و عدم گشایش در رکود آن در روز‌های آتی، بی شک شاهد صدمات مالی بسیار سنگین کسبه خواهیم بود؛ چرا که با این اوضاع، شاهد فوج فوج چک‌‌های برگشتی کسبه‌ای خواهیم بود که به امید گشایش بازار و رهایی از رکود اقدام به خرید به صورت قسمتی نقد و  صدور چک کرده‌اند.
با این اوضاع و کسادی بازار، باید منتظر فاجعه ورشکستگی . تعطیلی و چک‌‌های بی‌شمار برگشتی کسبه باشیم؛ : از مسئولین محترم بویژه اتاق اصناف هرسین تقاضا داریم نسبت به این موضوع رسیدگی و در صورت امکان تجدیدنظر کنند و یا احیانا رو کردن دست افرادی که حهت بدست آوردن منفعتی کم زحمت پشت این قضایا قرار دارند.
برپایی زود به زود نمایشگاه آن‌هم در این بازار آشفته هرسین  بوسیله بازاریان غیر هرسینی اجحاف و زیان و ضربه جبران ناپذیری به کسبه محترم شهر هرسین است . به امید عدم همکاری شهرداری محترم با برپاکنندگان غیر بومی نمایشگاه در هرسین و گشایش در بازار غیر فعال بازاریان محترم شهرمان .

طبق گفته برخی همشهریان که در نمایشگاه‌های قبلی مبادرت به خرید از این دست بازار های چند روزه کرده اندمتاسفانه کیفیت کالاهای عرضه شده هم بسیار پایین است و اغلب اجناس فروش نرفته و بنجل و گاها از مواد غذایی تاریخ گذشته نیز در اثنای فروش دیگر اقلام آن عرضه می شود

 

کاش کیفیت این اجناس قبل از برپایی بازارچه توسط مراجع ذیصلاح تایید شود و قیمتگذاری مبتنی بر تابید همین مراجع باشد.
موید باشید/ سلطانیان
  • 57428362 640x274 نمک بر زخم بازار بسته و سراسر رکود هرسین نزنید
    بررسی مجدد واگذاری پالایشگاه کرمانشاه

مطالب پیشنهادی

پاسخ دهید

بیشتر

گزیده اخبار