نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر

بیستون نیوز :

مراسم زنگ مهر، مقاومت و ایثار همزمان با سراسر کشور و در آغاز سال تحصیلی جدید روز شنبه به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه نمونه دولتی ولایت هرسین به صدا درآمد.

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ علی الماسی رئیس آموزش و پرورش شهرستان هرسین در ابتدای این مراسم ضمن تبریک هفته تعلیم و تربیت و تقارن آن با هفته دفاع مقدس اظهار داشت: ما جبهه های جنگ را به مدرسه ای تشبیه می کنیم که مدیر آن امام راحل(ره) بود و آنقدر خوب مدیریت کرد که با نبود تجهیزات بتوانیم در هشت سال دفاع مقدس سربلند بیرون بیاییم.

وی افزود: هدف و نتیجه هشت دفاع مقدس مقدس تقریبأ شبیه همین وضعیت شما دانش آموزان در مدرسه است، هدف شما کسب تعلیم و تربیت و هدف رزمندگان ما حفظ تمامیت ارضی ایران بود.

در ادامه این مراسم سرپرست فرمانداری هرسین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دفاع مقدس و تبریک بهار علم بر همه فرهنگیان و دانش آموزان اظهار داشت: آغاز دفاع مقدس همواره با بازگشایی مدارس قرین بوده است و این ما را به یاد سخن امام (ره) انداخت که فرمودند امید من به شما دبستانی هاست.

.

.
امیر شاه آبادی تصریح کرد: دستاوردهای دفاع مقدس در بعد معنوی تأثیرات بسیار عمیقی در بین دانش آموزان نسل های جدید داشته و این موضوع باعث تقویت روحیه ولایت مداری و درک درستی از فرهنگ ایثار و شهادت در بین آنها شده است.
سرپرست فرمانداری هرسین عنوان کرد: رئیس جمهوری در مراسم بازگشایی مدارس طبق رسم هر ساله پرسشی مطرح کردند و آن این بود که منشأ خشونت منطقه ای و جهان چیست و امروز افرادی که به اسم اسلام دست به خشونت می زنند چگونه آموزش می بینند.

.

.
سرپرست فرمانداری هرسین خاطرنشان کرد: دانش آموزان می بایست با رعایت نظم و انضباط و عجین شدن با کتب درسی و غیردرسی باعث تقویت فرهنگ دانش پژوهی و پرسشگری در مدارس شوند.
شاه آبادی در پایان سخنانش بر تبیین دستاوردهای دفاع مقدس برای نسل های جدید تأکید کرد.
همچنین در این مراسم از معلمان بازنشسته و دانش آموزان نمونه تقدیر به عمل آمد.

img 9802 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9806 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9811 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9815 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9818 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9819 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9822 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9825 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9829 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9831 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9834 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9837 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9838 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9842 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9843 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9847 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9848 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9849 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9850 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9853 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9856 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9860 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر img 9861 نواختن زنگ مقاومت و ایثار در هرسین + تصاویر

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار