نگاهی به وضعیت شهرستان کنگاور در انتخابات امسال+آمار

بیستون نیوز :

با نگاهی به وضعیت شهرستان کنگاور در انتخابات امسال از جمعیت تقریبا ۸۵ هزار نفری کنگاور تعداد واجدین شرایط رای گیری بیش از ۴۰ هزار نفر می باشد.


Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 264

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 284

به گزارش بيستون،با نگاهی به وضعیت شهرستان کنگاور در انتخابات امسال از جمعیت تقریبا ۸۵ هزار نفری کنگاور تعداد واجدین شرایط رای گیری بیش از ۴۰ هزار نفر می باشد.

بر اساس گزارش اداره ثبت احوال کنگاور تعداد رای اولی های امسال ۴۶۰ نفر می باشد که برای اولین بار میتوانند در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان شرکت کنند.

 

در این دوره از انتخابات تعداد عوامل اجرایی ۶۰۰ نفر است و تا کنون بیش از ۱۰ جلسه هماهنگی و ساماندهی برای برگزاری انتخابات تشکیل داده اند.

 

در آماری کلی ۱۳۰۰ نفر از عوامل اجرایی ،نظارتی،عوامل انتظامی و بازرسی و دیگر نیروهای وظیفه برگزاری این دوره از انتخابات را بر عهده دارند.

 

به گفته فرماندار کنگاور تعداد شعب اخذ رای در این دوره ۷۶ مرکز می باشد که از این تعداد ۳۸ شعبه آن ثابت شهری و مابقی روستایی و سیار است.

 

در رابطه با وضعیت امنیتی این انتخابات فرمانده انتظامی کنگاور اعلام داشته که اقدامات نیروی انتظامی در خصوص برگزاری انتخابات سالم فردا جمعه به سه دسته اقدام شامل اقدامات قبل، حین و بعد از انتخابات تقسیم می شودکه در این خصوص برنامه ریزی های کامل انجام شده و با توکل به خدا و تلاش کارکنان انتظامی مورد اجرا قرار خواهد گرفت.

 نگاهی به وضعیت شهرستان کنگاور در انتخابات امسال+آمار

منبع:آفتاب كنگاور

مطالب پیشنهادی

  1. فرهاد گفت:

    رای ما دکتر علی رضایی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار