ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۱:۴۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / یادداشت > نگاه تیز نماینده منتخب به کدام مشکلات هرسین باید باشد

نگاه تیز نماینده منتخب به کدام مشکلات هرسین باید باشد

مردم عزیز هرسین و دیگر شهرهای حوزه انتخابیه انتظار حل یک شبه تمام مسائل را ندارند ، اما خواستار این بوده که طبق برنامه های اعلامی مشکلات این منطقه برطرف شوند و دریچه جدیدی از پیشرفت در این دیار گشوده شود.

چو ایران نباشد تن من مباد                بدین بوم و بر زنده یک تن مباد

یادداشت/پیام خانی نژاد//حماسه حضور انتخاباتی مردم دیارم را می ستایم و ادای دین به خون شهدای وطنم را ارج می نهم. آری ما آمدیم و ثابت کردیم که سرنوشت خود را با حضور در پای صندوق رای رقم خواهیم زد. امروز، اداره  کشور، امانتی است که از سوی مردم به مسئولین سپرده می‌شود.ما انتخاب کردیم و امید به آینده ای روشن داریم.

ضمن تبریک انتخاب شایسته جناب آقای حاج حسن سلیمانی ، از سوی مردم شجاع و فهیم حوزه انتخابیه کنگاور، هرسین،صحنه ،بیستون و دینور، آرزوی موفقیت در انجام برنامه های نماینده محترم را دارم.

در همین راستا برخود لازم می دانم خواسته های عمومی و کلان و البته به حق مردم دیارم هرسین را جهت پیگیری مشکلات این دیار کهن از سوی نماینده محترم و منتخب مجلس دهم را بیان دارم و همه ما امید به پیشرفت داریم و حمایت خود را از نماینده منتخب مردم نیز ادامه خواهیم داد.طبیعتا مردم عزیز هرسین و دیگر شهرهای حوزه انتخابیه انتظار حل یک شبه تمام مسائل را ندارند ، اما خواستار این بوده که طبق برنامه های اعلامی مشکلات این منطقه برطرف شوند و دریچه جدیدی از پیشرفت در این دیار گشوده شود.

مسئله اشتغال معضل اساسی منطقه ی ما می باشد و بر اساس آمار، استان کرمانشاه رتبه بیکاری بالایی را در کشور دارد.در صنایع فعال منطقه جایگاهی برای نیروی کار بومی تعریف نشده است. جوانهای ما که اکثرا بدلیل نبود کسب و کار مناسب در منطقه، روی به کارهای خلاف می آورند و چه بسا در این راه کجی که به ناچار انتخاب  می کنند ممکن است جوانی و یا حتی جان خود را از دست بدهند.به دلیل بیکاری و  درآمد پایین ، مردم منطقه ما از بخش اعظم امکانات رفاهی و … محروم هستند و جمیع این مسائل تاثیر منفی خود را بر روابط عاطفی بین خانواده و جامعه نشان خواهد داد.

وضعیت جاده ی هرسین -پلیس راه که درسال بیش از ۵۰۰ تصادف در این محور گزارش می گردد و شاهد خسارتهای جانی و مالی فراوانی در طول سال می باشیم که خاطر مردم عزیز را آزرده خواهد کرد ، چندین سال است که عملیات چهار بانده کردن آن شروع شده ولی دریغ از اندکی پیشرفت!!

بیمارستان شهر که فاقد نیروی انسانی متخصص و تجهیزات کافی می باشد و بیماران ما برای درمانهای اولیه نیز به مرکز استان انتقال داده می شوند که هزینه های زیادی را متوجه مردم خواهد کرد.

مشکل خیابان اصلی شهر و سایرمعابر که هیچ نشانی از مرکز یک شهرستان بودن را نمی توان در آن مشاهده نمود!!

در کنا همه مسائل مطرحه شده، مشکلاتی که روستاییان زحمتکش و غیور این خطه با آن روبرو هستند در زمینه آب ، درمان و … تنها بخشی از مشکلات شهرستان هرسین می باشد.

همه ی ما این را هم قبول داریم که در مسیر پیشرفت دیار عزیزمان هرسین مشکلاتی پیش می آید ولی با تدبیر درست مسئولین که باید تصمیمات سخت را در شرایط دشوار اتخاذ نمایند میشود راه را هموارتر نمود که رفاه مردم میسر گردد.

امید است با پیگیری و تلاش نماینده منتخب مردم در مجلس دهم جناب آقای سلیمانی و حمایت مردم ولایتمدار حوزه انتخابیه از ایشان شاهد رشد و پیشرفت منطقه باشیم.

پاینده باشید-پیام خانی نژاد

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید