هرسين آماده پذيرايي از اولين فرماندار بومي/ خداحافظي ياور محمدي در خطبه هاي نماز جمعه

بیستون نیوز :

ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين امروز جمعه ۲۹ مرداد در مراسم نماز جمعه هرسين از مردم اين شهرستان رسما خداحافظي كرد.


Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 264

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 284

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 264

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 284

به گزارش خبرنگار بيستون، ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين امروز جمعه ۲۹ مرداد در مراسم نماز جمعه هرسين از مردم اين شهرستان رسما خداحافظي كرد.

وي كه بعنوان سخنران پيش از خطبه هاي نماز جمعه به ايراد سخنراني پرداخت گفت:من قلبا اين شهر و مردمش را دوست دارم و از صميم قلب مي خواستم در اين شهر ادامه خدمت دهم اما قسمت نشد.اميدوارم اگر قصور و كوتاهي از من سر زده است مردم مرا حلال كنيد.

لازم به ذكر است كه ياور محمدي جهت ادامه خدمت در پست فرمانداري به شهرستان سنقر كليايي خواهد رفت و شريف خسروي از كنگاور به هرسين مي آيد.

شريف خسروي بعنوان اولين فرماندار بومي مي باشد كه بعد از تبديل هرسين به فرمانداري در شهرستان هرسين به عنوان فرماندار انجام وظيفه خواهد كرد.

آنچه كه مسلم است محمدي آنگونه كه نمايان و واضح بود نتوانست برانبوه مشكلات تلنبار شده شهرستان هرسين فائق آيد و معضلاتي از قبيل اعتراضات شديد افكار عمومي در فضاي مجازي و گاها در كف خيابان در رابطه با آب شرب شهر و نيز مشكل قديمي عدم اشتغال جوانان اين شهر در كارخانجات و مراكز صنعتي حوزه شهرستان از مهمترين نقاط ضعف وي در هرسين بود.

محمدي فرمانداري جوان  و خوش اخلاق با روي گشاده بود كه به سبك و سياق اصلاح طلبان سعي در استفاده از مشاوران جوان را داشت كه تشكيل جلساتي با برخي جوانان تحصيلكرده در روزهاي سخت اعتراض به آلودگي آب در اين شهرستان نيز نتوانست فشار و هجمه مردم ، رسانه ها و افكار عمومي را بر اين فرماندار جوان كم كند.هر چند مافوق وي(استاندار كرمانشاه) در سفر يك روزه اش به هرسين قولهايي در رابطه با راه اندازي يك تصفيه خانه مدرن را داد كه فعلا خبري از شروع به كار قبل از فصل بارندگي در اين شهر نيست!!!

از ديگر مواردي كه محمدي در طول خدمت سه ساله خود در هرسين با آن مواجه بود اختلافات و درگيري هاي درون گروهي اعضاي شوراي شهر و نيز مسئله شهردار سابق،مهندس قاسمي بود كه برخي از اعضا هر از چندي با تعيين سرپرست باعث ايجاد فضايي جنجالي در شهر مي شدند كه پس از دو سال كشمكش بالاخره به مراد و نتيجه نهايي مد نظر خود رسيدند. و اوج و نمود اين اختلافات استعفاي دسته جمعي چهار تن از اين اعضا در روزهاي اخير بود.كه حل اين مسئله را به فرماندار بعد از خود سپرد.

يكي ديگر از مسائلي كه هر از چندي بصورت يك زخم ناسور سر باز مي كند و تمهيدات محمدي بصورت مقطعي و مسكن وار آنرا التيام بخشيد و هيچگاه نتوانست راه حلي قطعي و دائم براي آن بيابد، مسئله ميدان دام زنده و اختلافات چوبداران بود كه گاها به درگيري فيزيكي بين اين صنف زحمتكش مي انجاميد و فرماندار (سابق) هرسين زير بار خواسته اكثريت آنان كه همان تشكيل جايگاه دوم خريد و فروش دام براي اين صنف بود نرفت و باعث شد كه عده اي از آنان كسب و كار خود را بصورت مخفيانه و نيم بند در محيط هاي غير استاندارد و بيرون از شهر ادامه دهند .و نيز قرابت جايگاه فعلي با شهركهاي نوساز حاشيه شهر باعث نگهداري دام در برخي منازل نزديك به اين مركز خريد و فروش دام زنده شده كه بخشنامه هاي گاه گاه فرمانداري جهت برخورد اداره بهداشت با آنان نتوانست اين معضل را براي ساكنين شهرك شمالي شهيد باهنر رفع و رجوع كند.

با توجه به خداحافظي ياور محمدي در نماز جمعه امروز شهر هرسين و رفتن وي بايد منتظر ماند تا در اوايل هفته آينده، شريف خسروي را از قامت فرماندار شهرستان كنگاور در رداي فرماندار هرسين ببينيم.

 هرسين آماده پذيرايي از اولين فرماندار بومي/ خداحافظي ياور محمدي در خطبه هاي نماز جمعه

شريف خسروي اصالتا اهل شهرستان هرسين است و با توجه به اينكه خواهر وي (آذر خسروي) چند سالي است كه بعنوان بخشدار مركزي اين شهر خدمت مي كند، در صورت ماندن در اين پست مي تواند مشاوره هاي خوبي به برادر ارائه دهد ولي نكته اي كه در شهر هرسين حائز اهميت است خسروي بعنوان اولين فرماندار بومي مي باشد كه به هرسين آمده است و همين مسئله خود به تنهايي باعث مي شود كه مردم اين شهر انتظارات بيشتري در جهت بهبود وضعيت موجود شهر را داشته باشند و اين كار را براي وي كمي مشكل خواهد كرد.

شريف خسروي در كارنامه خود بعنوان كارمند رسمي آموزش و پرورش سابقه تدريس و نيز شغل مديريتي رييس صندوق ذخيره فرهنگيان وزارت آموزش و پرورش را در كارنامه خود دارد.وي درس خود را بعنوان فرماندار كنگاور در اولين تجربه مديريتي و اجرايي خود از اين دست را به خوبي پس داد و برگزاري انتخابات سالم و موفق مجلس دهم بعنوان شهر سر حوزه از ديگر موارد مثبت كارنامه خسروي مي باشد.

 هرسين آماده پذيرايي از اولين فرماندار بومي/ خداحافظي ياور محمدي در خطبه هاي نماز جمعه

خسروي فردي فعال در عرصه داد و ستد هاي فرهنگي مي باشد و در فضاي مجازي  و رسانه ها بعنوان چهره اي مقبول و فعال شناخته مي شود، كه از نكات بارز وي پاسخگو بودن در قبال پست مديريتي خود نسبت به افكار عمومي و مردم مي باشد.خسروي در زمان سكونت و اشتغال در تهران به  صورت پاره وقت مدتي بعنوان مدير روزنامه دنياي اقتصاد فعاليت داشت و روش تعامل با رسانه ها و افكار عمومي را بخوبي فرا گرفته است.

به هرجهت براي اين دو عزيز زحمتكش در پست هاي مديريتي جديد در شهرستانهاي هرسين و سنقر آرزوي موفقيت و بهروزي را داريم و اميدواريم كه منشا خير و بركات براي مردم حوزه استحفاضي خود باشند.

 

مطالب پیشنهادی

  1. جناب آقای خسروی ::: خیر مقدم عرض می کنم امیدوارم بتوانید منشاء خیر و حرکت رو به جلو باشید …. امیدوارم عین فرمانداران سابق دچار روزمرگی نشوید جوانهای بدبخت این شهر کار میخوان..هر چند شما در این قسمت نمیتوانید کار درست و حسابی انجام بدید ولی میتوانید به گوش مقامات برسانید .انشالله… در پایان قبلا که در کنگاور مشغول بودید بنده نامه ای خدمتتان نوشتم البته از طریق فضای مجازی پخش شد و خواستار پیگیری پارک کوهستان و توسعه پارک شهر بودم ..حالا که به هرسین آمده اید زحمتش افتاده گردن خودت دیگه …سپاسگزارم

  2. بهرام گفت:

    واقعا بعنوان یک هرسینی از اینکه همشهری خودم که بسیار توانمنداست و این را در پستهایی که داشته باتمام وجود ثابت کرده,خصوصا رضایت مردم کنگاور در مدت زمان تصدی ایشان برفرمانداری.جناب محمدی هم انشاالله موفق باشن منتها یه کم با چاشنی جسارت و جرات بیشتر.

  3. هرسینی گفت:

    غلام حلقه به گوش وحید احمدی خواهد آمد….

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار