ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۶:۲۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / صداي مردم, عناوین برگزیده > هرسین با آسفالت و کرمانشاه ۲۰ به تعالی رسید + عکس

هرسین با آسفالت و کرمانشاه ۲۰ به تعالی رسید + عکس

در حالی که بیستون با یک کاروانسرای قدیمی میزبان مشاهیر موسیقی کشور است شورای شهر هرسیبن با کرمانشاه ۲۰ سعی در تحول بنیادین فرهنگی در شهر دارد!!!

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ بعد از روزهای متمادی سکون و بی تحرکی در شهرداری هرسین گویا تمام مشکلات به انتخاب رییس شورای شهر بسته بود و طلسم مجموعه ای از بی تحرکی ها و سکون در سطح شهر شکسته شد.

کلید این تحرک اما با روکش آسفالت خیابان اصلی شهر و خیابان چرالنگه زده شد و امیدواریم دیگر مشکلاتی که سریالی شروع شد به همان ترتیب مرتفع گردد.

محمد کرم شیخی که سابقه ای ۲۵ ساله در حوزه شهرداری هرسین دارد با تغییر جنجالی ترین معاونت این سالهای شهرداری هرسین نشان داد که با کسی شوخی ندارد و قصد دارد در حوزه خدمات شهری و دیگر حوزه ها تحولی ایجاد کند. هر چند در جذب بودجه و انجام پروژه های بیرون از ساختمان شهرداری چندان موفق نبوده است.

با توجه به نیاز شهر به تحولات بنیادین و پایدار در حوزه گردشگری ٰ هرسین اما از رقیب کوچک خود بیستون جا مانده است و در حالی که بیستون با یک کاروانسرای قدیمی میزبان مشاهیر موسیقی کشور است شورای شهر هرسیبن با کرمانشاه ۲۰ سعی در تحول بنیادین فرهنگی در شهر دارد!!!

این اتفاقات در حالی است  که نحسی پروژه پارک شهر هرسین قصد ندارد دست از سر این شهر بردارد.پارک شهری که با یدک کشیدن عنوان باستانی به محل کسب درآمد خوبی برای کارشناسان بازنشسته میراث فرهنگی تبدیل شده است.!!! و چنان که از قرائن و شواهد  پیداست باگمانه زنی ها و کوزه سفالهای قدیمی و بستن تمدن چند هزارساله به ناف این شهر ٰ میراث فرهنگی قصد ندارد از این نمد کلاهی برای مردمان این شهر بسازد و مردمان این شهر از وجود تنها پارک تقریبا مناسب هرسین کماکان محروم باشند.

محمد کرم شیخی شهردار هرسین امروز با حضور در سطح شهر پروژه آسفالت خیابان اصلی را کلید زد.و در این باره گفت: این طرح در حال حاضر  با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان ازمحل اعتبارات جاری شهرداری هرسین در سطح شهرستان تامین و در خیابان اصلی هرسین در حال اجراست.

 

شهردار هرسین همچنین خاطرنشان کرد: علیرغم نیاز کوچه ها و مناطق مختلف شهرستان به آسفالت« در حال حاضر فقط خیابان ها و برخی کوچه های منطقه چرالنگه در اولویت اجرا می باشد».این در حالی است که تقریبا تمام کوچه های شهر هرسین نیاز مبرم به مرمت دارند و حفاری های گاه و بی گاه به زخم هایی ناسور بر پیکر تکیده این شهر تبدیل شده است.

به هرحال آسفالت معابر هرسین علاوه بر کساد کردن کسب و کار تعمیرکاران جلوبندی سازی ماشینها ٰ برای مدت کوتاهی مزیت دیگری داشت و آن آفتابی شدن چند نفر از اعضای شورای شهر در بزنگاه خدمت رسانی بود و در این میان هیچ کس هم تصور این را نکرد که این سرکشی ناگهانی در آخر دوره شورا جنبه تبلیغات زود هنگام برای دور بعد را دارد.

در یکی از تصاویری که در پایین صفحه مشاهده می فرمایید نشان می دهد که در برخی نقاط آسفالت بدون زیر سازی و ریختن قیر در زیر آسفالت انجام شده است که این خود باعث کم شدن عمر این روکش می شود.امیدواریم شهرداری هرسین در دیگر مراحل آسفالت معابر شهر از استانداردهای لازم بهره ببرند.

5a34759e-0286-406e-8dca-b352e778ffc8 6de385cf-da73-4a89-9b39-48c6abf772ad 538d528f-9e99-400f-8383-40965b8f1e45 abc4ad47-6517-4b77-9c32-dc3c3ec9d798 b0acdc45-ebd6-411e-a62d-4fc5b00fc19f bfac9e18-80ed-4018-9961-07a701dc3b05

%d9%82%db%8c%d8%b1-%d9%87%d8%b1%d8%b3%db%8c%d9%86

 

آسفالت کاری بدون قیر در برخی نقاط از شهرستان هرسین

نظرات شما

    پاسدار می گوید :

    انصاف بالاتر از شرافت تعریف میشود ، یکی از بهترین خدمات شهرداری آسفالت خیابان سراسری بوده که حدودود ۲۰ سال بادست اندازهای زیادی همراه بود برادر عزیزی گفته که قیر پاشی نشده است ،بیان این مطلب دور از واقعیت است و باورکردنی هم نیست زیرا خود اقایان شورا به همراه شهردار و معاونت فرمانداری حضور داشته اند و با مردم نظارگر نیز صجبت می کردند . حقیر بعنوان یک نفر بیطرف قضاوت برادر منتقد را منصفانه نمی دانم .در مورد مقایسه هرسین با بیستون باید گفت بیستون یک اثر جهانی است ودر قیاس با پار شهر هرسین فاصله زیادی دارد و آوازه اش جهانگیر شده است . من قبلا گفته ام ماباید برای پار شهر گریه کنیم ،انگار زلزله ای در ان رخ داده است .امید وارم عقیدمان را فدای عقدمان نکنیم و کارهای خوب را بد جلوه ندهیم . البته من هم انتقاد زیادی از شهر داری دارم و لی خوبی را با بدی مخلوط نمی کنم .

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید