همایش خیرین مدرسه ساز در شهرستان هرسین برگزار شد

بیستون نیوز :

الماسی فرد : با توجه به محدودیت های مالی دولت، انتظار داریم خیرین شهرستان در امر نیکوی مدرسه سازی وکمک به تعمیر فضاهای آموزشی مشارکت ویژه ای داشته باشند تا بتوانیم محیط امن و مناسبی را برای علم آموزی فرزندان خود فراهم آوریم.

به گزارش خبرنگار بیستون، همایش خیرین مدرسه ساز در هفته بزرگداشت مقام معلم ، در سالن آمفی تئاتر کانون فرهنگی تربیتی بعثت شهرستان هرسین برگزار شد.

1062371 627 همایش خیرین مدرسه ساز در شهرستان هرسین برگزار شد

امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در این همایش ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه، سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری(ره) و هفته معلم گفت: اگر مدارس و فضاهای آموزشی ما مقاوم، خوب، زیبا و ماندگار باشند نسل های آینده نیز می توانند از آنها استفاده کنند.

شاه آبادی در ادامه سخنان خود گفت: بخش زیادی از توسعه مدرسه سازی مرهون مشارکت خیرین مدرسه ساز است که تنها با نیّت الهی و توسعه علم و دانش در کشور در این مسیر گام بی می دارند.

وی در ادامه افزود: مشارکت خیرین در امر ساخت و تعمیر فضاهای آموزشی در شهرستان هرسین اندک است ولی با توجه به زمینه های مذهبی در بین مردم این دارالمؤمنین انتظار می رود که مشارکت های مردمی و بخصوص خیرین عزیز در این عمل خداپسندانه که صالحات وباقیات است بیشتر شود.

در ادامه این مراسم الماسی فرد مدیر آموزش و پرورش هرسین ضمن ارائه گزارشی از نیازهای ساختمانی مدارس شهر و روستا در این شهرستان گفت: در سال گذشته کل مبلغ تخصیص داده شده به این مدیریت برای تعمیر ساختمان مدارس ۹۰۰۰۰۰۰۰ ریال بوده است ولی با مساعدت های فرماندار محترم در کمیته برنامه ریزی، از محل طرح های انجام نشده سال گذشته سایر ادارات مبلغ ۱۴۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال در این زمینه تخصیص داده شد و انتظار می رود با دریافت صددر صدی این اعتبار بخشی از مشکلات مدارس برطرف شود.

وی در ادامه گفت: با توجه به محدودیت های مالی دولت، انتظار داریم خیرین شهرستان در امر نیکوی مدرسه سازی وکمک به تعمیر فضاهای آموزشی مشارکت ویژه ای داشته باشند تا بتوانیم محیط امن و مناسبی را برای علم آموزی فرزندان خود فراهم آوریم.

منبع:بسیج

  • 57428362 640x274 همایش خیرین مدرسه ساز در شهرستان هرسین برگزار شد
    بررسی مجدد واگذاری پالایشگاه کرمانشاه

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار