ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۱۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > هوشیاری مأموران راهور هرسين، نقشه تصادف ساختگی را فاش کرد

هوشیاری مأموران راهور هرسين، نقشه تصادف ساختگی را فاش کرد

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت: با هوشیاری مأموران پلیس راهور شهرستان، نقشه دو راننده که با تصادف ساختگی ، قصد کلاهبرداری از شرکت بیمه را داشتند، فاش شد.

 

به گزارش بيستون، سرهنگ “همت علی شکری” اظهار داشت: در پی کسب اخباری مبنی بر وقوع یک فقره تصادف جرحی در بلوار شهید رجایی هرسین، بلافاصله افسر کارشناس تصادفات این یگان جهت بررسی موضوع به محل اعزام شد.
وی افزود: در محل حادثه، یک دستگاه سواری پراید به همراه یک دستگاه موتور سیکلت فاقد پلاک مشاهده شد و راننده پراید به افسر کارشناس تصادفات این یگان اعلام می دارد که با موتورسیکلت برخورد کرده است و راکب و ترک نشین موتور سیکلت به علت مصدومیت به بیمارستان اعزام شده اند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: راننده سواری پراید با انگیزه اغفال مأموران، اقدام به ریختن قطعات شکسته هر دو وسیله نقلیه در محل تصادف می کند که افسر کارشناس تصادفات با دقت و درایت و بازدید فنی از هر دو وسیله نقلیه و در میان گذاشتن موضوع با رئیس راهور و بازسازی و بازدید مجدد از محل تصادف و وسایل نقلیه در پارکینگ و نیز بازجویی از راننده سواری پراید، مشخص می شود که تصادف ساختگی بوده است.
وی، هدف از این اقدام را سوء استفاده از بیمه جهت جبران صدمات وارده به دو نفر از بستگان راننده پراید که به دلیل اختلافات با یکدیگر درگیر و مجروح شده بودند، عنوان کرد.
سرهنگ شکری خاطر نشان ساخت: متهمان پس از اعتراف به جرم خود با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند.
منبع // پایگاه خبری پلیس ایران

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید