وحید احمدی : افرادی که گوشه چشمی به دیگر قدرت ها دارند نتوانسته اند به كشور كمك كنند

بیستون نیوز :

وحید احمدی : افرادی که همیشه گوشه چشمی به دیگر قدرت ها دارند و یا باور جدی به کشور خود ندارند، هیچ گاه نتوانسته اند در صحنه های مهم کمکی کنند.

به گزارش بيستون،وحید احمدی در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ملاک هایی که مقام معظم رهبری برای کاندیدای اصلح بیان کرده اند، اظهار داشت: ملاک هایی که مقام معظم رهبری عنوان کرده اند، واقعیت های ضروری و غیر قابل انکار است.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاریخ ایران نشان داده است که همیشه آن هایی که نسبت ارزش ها و باورهای کشورشان پایبند بوده اند، در مواقع خطر به داد کشور رسیده اند، بیان کرد: افرادی که همیشه گوشه چشمی به دیگر قدرت ها دارند و یا باور جدی به کشور خود ندارند، هیچ گاه نتوانسته اند در صحنه های مهم کمکی کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جمهوری اسلامی نیازمند افرادی است که محکم، ثابت قدم، سالم و فداکار باشند تا در جهت تحقق آرمان های کشور تلاش کنند.

احمدی با بیان اینکه کسی می تواند دارای این ویژگی ها باشد که اعتقاد و باور به ارزش ها داشته باشد، گفت: ویژگی مهمی که باید نامزدهای انتخاباتی داشته باشند، ایثارگری است تا همیشه برای خدمت رسانی حاضر باشد.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار