اولين جلسه از سلسله نشستهاي استاندار كرمانشاه با اصحاب رسانه

بیستون نیوز :

این برنامه اولین نشست از سلسله نشت های مشترک مدیریت ارشد استان با جمعی از اهالی رسانه بود.

به گزارش بیستون و به نقل از واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري در اين نشست كه عصر روز چهارشنبه در محل سالن تدبير استانداري برگزار گرديد تني چند از مديران مسئول نشريات و خبرگزاريهاي داراي مجوز استان به همراه سردبيران و خبرنگاران ارشد خود حضور داشتند و هر يك به بيان نكته نظرات خويش در مورد عملكرد مديريت ارشد استان و كادر مديران همراه وي و طرح شفاف دیدگاه ها، نظریات و انتقادات خویش در حوزه های مختلف اقتصادی پرداختند.

photo 2016 06 23 04 20 53 1024x682 اولين جلسه از سلسله نشستهاي استاندار كرمانشاه با اصحاب رسانه

در ابتداي اين جلسه دكتر رازاني-استاندار كرمانشاه- گزارش مختصري از عملكرد و ديدگاههاي خود درخصوص لزوم و نحوه ي تعامل با رسانه ها ارائه نمود. در ادامه مدعوين به بيان ديدگاه ‘ انتقادات و پيشنهادات خود در مورد راهكارهاي بهبود نظام اطلاعرساني در استان پرداختند.
این برنامه اولین نشست از سلسله نشت های مشترک مدیریت ارشد استان با جمعی از اهالی رسانه بود. اصل مهم در این نشست ها فراهم شدن فرصتی برای ارایه دیدگاه ها و نظرات اهالی رسانه در یک مدت زمان مناسب است. به همین دلیل در اولین نشست با حضور تعدادی از این عزیزان برگزار شد. در ادامه نشست هایی با حضور دیگر اهالی رسانه برگزار خواهد شد تا فضا و فرصت برای ارایه دیدگاه ها و نظرات همه عزیزان فراهم شود.
روابط عمومی در پیمودن این راه نیازمند همراهی و همدلی و صبوری تمامی اصحاب رسانه است.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار