ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۲:۲۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > اولین جلسه از سلسله نشستهای استاندار کرمانشاه با اصحاب رسانه

اولین جلسه از سلسله نشستهای استاندار کرمانشاه با اصحاب رسانه

این برنامه اولین نشست از سلسله نشت های مشترک مدیریت ارشد استان با جمعی از اهالی رسانه بود.

به گزارش بیستون و به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری در این نشست که عصر روز چهارشنبه در محل سالن تدبیر استانداری برگزار گردید تنی چند از مدیران مسئول نشریات و خبرگزاریهای دارای مجوز استان به همراه سردبیران و خبرنگاران ارشد خود حضور داشتند و هر یک به بیان نکته نظرات خویش در مورد عملکرد مدیریت ارشد استان و کادر مدیران همراه وی و طرح شفاف دیدگاه ها، نظریات و انتقادات خویش در حوزه های مختلف اقتصادی پرداختند.

photo_2016-06-23_04-20-53

در ابتدای این جلسه دکتر رازانی-استاندار کرمانشاه- گزارش مختصری از عملکرد و دیدگاههای خود درخصوص لزوم و نحوه ی تعامل با رسانه ها ارائه نمود. در ادامه مدعوین به بیان دیدگاه ‘ انتقادات و پیشنهادات خود در مورد راهکارهای بهبود نظام اطلاعرسانی در استان پرداختند.
این برنامه اولین نشست از سلسله نشت های مشترک مدیریت ارشد استان با جمعی از اهالی رسانه بود. اصل مهم در این نشست ها فراهم شدن فرصتی برای ارایه دیدگاه ها و نظرات اهالی رسانه در یک مدت زمان مناسب است. به همین دلیل در اولین نشست با حضور تعدادی از این عزیزان برگزار شد. در ادامه نشست هایی با حضور دیگر اهالی رسانه برگزار خواهد شد تا فضا و فرصت برای ارایه دیدگاه ها و نظرات همه عزیزان فراهم شود.
روابط عمومی در پیمودن این راه نیازمند همراهی و همدلی و صبوری تمامی اصحاب رسانه است.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید