ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۶:۱۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / یادداشت > یادداشت/کلاف سر درگم شهرداری کرمانشاه

یادداشت/کلاف سر درگم شهرداری کرمانشاه

روزها می گذرد و کلانشهر کرمانشاه همچنان در بلاتکلیفی داشتن شهردار است. از طرفی بدلایل حقوقی دکتر شعبانی همچنان مدعی شهرداری است و از طرف دیگر شورای پر حاشیه شهر کرمانشاه اقدام به معرفی شهردار جدید جناب مهندس رضایی نموده است.در این اوضاع و احوال هم مهندس لعل بخش بعنوان سرپرست شهرداری در حال عزل و نصب و جذب نیرو و….. است.

یادداشت/فرهاد خزایی: روزها می گذرد و کلانشهر کرمانشاه همچنان در بلاتکلیفی داشتن شهردار است. از طرفی بدلایل حقوقی دکتر شعبانی همچنان مدعی شهرداری است و از طرف دیگر شورای پر حاشیه شهر کرمانشاه اقدام به معرفی شهردار جدید جناب مهندس رضایی نموده است.
در این اوضاع و احوال هم  مهندس لعل بخش بعنوان سرپرست شهرداری در حال عزل و نصب و جذب نیرو  و….. است.
در این میان مردم شریف و مقاوم و البته مظلوم کرمانشاه فقط بعنوان شهروندان این کلانشهر باید ضرر اعمال و تصمیمات آقایان شورای شهر و مشاورانشان را پرداخت کنند.
این برای چندمین سال پیاپی می باشد که شهر کرمانشاه در ایام فصل کارهای عمرانی با بحران مدیریت شهری دست به گریبان است و همگی نشانگر نداشتن یک شورای شهر متخصص کارآمد چابک و البته متعهد می باشد.
لذا امید است شهروندان محترم کرمانشاه  با توجه به امکانات جدید و حضور فعال در شبکه های اجتماعی از تمام ماوقع شورا و شهرداری آگاهی کامل دارند همچون انتخابات مجلس شورای اسلامی با یک اقدام انقلابی و آگاهانه نیروهای جدید و متخصص و آگاه به امور و متعهد به حقوق شهروندان را انتخاب و روانه ساختمان شورای شهر کرمانشاه نمایند.
مردم نمایندگانی انتخاب کنند که ابتدا بفکر منافع شهر و شهروندان باشند ولاغیر.
فرهاد خزایی
فعال سیاسی ، اجتماعی

 

نظرات شما

    هرسینی می گوید :

    خدا کنه خودت به فکر کاندید شدن نباشی ….

    فرشاد می گوید :

    به نظر شما چه کسانی دلسوز مردم شهر هستند . زمانی که انتخاب نشدند دم از دیانت و امانت میزنند وقتی بعد از انتخاب شدن والله جواب ادمها را با غرور و تکبر میدهند. بنده به تک تک اعضا مراجعه نمودم تازه در جهت خدمت به شهرم ولی……متاسفم برای شهرم.

    ممنون از تحلیل دقیق و روشنگری تان. موفق باشید

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید