يادداشت/ / هرسین را دریابید

بیستون نیوز :

پس از بارندگی های شدید زمستان سال گذشته، مشکلاتی برای آب شرب شهر هرسین بوجود آمد که علیرغم تلاش همه عوامل برای بهبود وضعیت ولی متاسفانه هر روز خبر و مطلب جدیدی منتشر می شود.

يادداشت/بيستون نيوز: هرسین را دریابید
پس از بارندگی های شدید زمستان سال گذشته، مشکلاتی برای آب شرب شهر هرسین بوجود آمد که علیرغم تلاش همه عوامل برای بهبود وضعیت ولی متاسفانه هر روز خبر و مطلب جدیدی منتشر می شود.
اما مشخص شد كه تمام حکایت توسط شکست خوردگان انتخاباتی که کاندیدای مورد نظرشان به مجلس راه نیافت سازماندهی و هدایت می شود و با متوسل شدن به احساسات پاک مردم شریف و غیرتمند هرسین نیتی بجز ایجاد اغتشاش یا به زبان ساده انتقام گیری انتخاباتی ندارند.
لذا بر مسئولین ارشد استان و دستگاههای محترم و زحمت کش امنیتی ، قضایی و انتظامی واجب است همچون همیشه با صلابت آرامش را با شناسایی آمرین به هموطنان هرسینی بدهند تا انشالله در امنیت و آرامش شهرستان با سفر قريب الوقوع ریاست محترم جمهور و کاروان تدبیر و امید، گامی بسمت توسعه بردارد
و خدمت مردم شریف و شهیدپرور هرسین عرض می کنم وحدت و یکپارچگی خود را برای رسیدن به آینده ای بهتر در آرامش حفظ نمایند و مطمئن باشید توسعه و آبادانی در بستر امنیت و آرامش انجام خواهد گرفت.
فعال سياسي ،اجتماعي
فرزند کوچکتان فرهاد خزایی

مطالب پیشنهادی

 1. همشهری گفت:

  جناب خزایی عزیز:
  ما که می دانیم شما از طرفداران آقای سلیمانی هستید و با جهت گیری سیاسی نسبت به آقای رضایی حرف می زنید!! پس شما هم برهم زننده آرامش مردم هستید و این را بدانید که هرسین خود به اندازه کافی فعال سیاسی و اجتماعی دارد!!!!

 2. جوان بیکار گفت:

  آقای خزایی اولا بارندگیهای بهار، نه زمستان گذشته. دوما شما میفرمایید مشخص شد آیا مدرک محکمی هم دال بر این موضوع دارید تا ما خوانندگان بیستون نیوز به حقانیت این سخن شما پی ببریم؟متشکر

 3. محمد گفت:

  خیالتان راحت دور بعدی علی رضایی تایید صلاحیید نمیشه انشالله.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار