ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۲:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / یادداشت > یادداشت/ / هرسین را دریابید

یادداشت/ / هرسین را دریابید

پس از بارندگی های شدید زمستان سال گذشته، مشکلاتی برای آب شرب شهر هرسین بوجود آمد که علیرغم تلاش همه عوامل برای بهبود وضعیت ولی متاسفانه هر روز خبر و مطلب جدیدی منتشر می شود.

یادداشت/بیستون نیوز: هرسین را دریابید
پس از بارندگی های شدید زمستان سال گذشته، مشکلاتی برای آب شرب شهر هرسین بوجود آمد که علیرغم تلاش همه عوامل برای بهبود وضعیت ولی متاسفانه هر روز خبر و مطلب جدیدی منتشر می شود.
اما مشخص شد که تمام حکایت توسط شکست خوردگان انتخاباتی که کاندیدای مورد نظرشان به مجلس راه نیافت سازماندهی و هدایت می شود و با متوسل شدن به احساسات پاک مردم شریف و غیرتمند هرسین نیتی بجز ایجاد اغتشاش یا به زبان ساده انتقام گیری انتخاباتی ندارند.
لذا بر مسئولین ارشد استان و دستگاههای محترم و زحمت کش امنیتی ، قضایی و انتظامی واجب است همچون همیشه با صلابت آرامش را با شناسایی آمرین به هموطنان هرسینی بدهند تا انشالله در امنیت و آرامش شهرستان با سفر قریب الوقوع ریاست محترم جمهور و کاروان تدبیر و امید، گامی بسمت توسعه بردارد
و خدمت مردم شریف و شهیدپرور هرسین عرض می کنم وحدت و یکپارچگی خود را برای رسیدن به آینده ای بهتر در آرامش حفظ نمایند و مطمئن باشید توسعه و آبادانی در بستر امنیت و آرامش انجام خواهد گرفت.
فعال سیاسی ،اجتماعی
فرزند کوچکتان فرهاد خزایی

نظرات شما

  همشهری می گوید :

  جناب خزایی عزیز:
  ما که می دانیم شما از طرفداران آقای سلیمانی هستید و با جهت گیری سیاسی نسبت به آقای رضایی حرف می زنید!! پس شما هم برهم زننده آرامش مردم هستید و این را بدانید که هرسین خود به اندازه کافی فعال سیاسی و اجتماعی دارد!!!!

  جوان بیکار می گوید :

  آقای خزایی اولا بارندگیهای بهار، نه زمستان گذشته. دوما شما میفرمایید مشخص شد آیا مدرک محکمی هم دال بر این موضوع دارید تا ما خوانندگان بیستون نیوز به حقانیت این سخن شما پی ببریم؟متشکر

  محمد می گوید :

  خیالتان راحت دور بعدی علی رضایی تایید صلاحیید نمیشه انشالله.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید