ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۵:۳۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > یاور محمدی : هر کس ثابت کند الان آب آلوده است من استعفا می دهم

یاور محمدی : هر کس ثابت کند الان آب آلوده است من استعفا می دهم

یاور محمدی : بنده به عنوان فرماندار شهرستان بدون مدرک مستند نمی توانم حرفی بزنم، در حال حاضر آب شرب هرسین مشکلی ندارد و هر کس خلاف این را ثابت کند بنده از این سمت استعفا می دهم.

به گزارش خبرنگار بیستون ، فرماندار شهرستان هرسین در سخنرانی بین صلاتین نماز جمعه این هفته شهرستان در خصوص مشکلات روز گذشته و تجمع تعدادی از مردم در تریبون نماز جمعه حاضر و به تقاضای مردم در خصوص مشکلات آب شرب شهرستان پاسخ گفت.

یاور محمدی اظهار داشت: به برکت جمهوری اسلامی است که من مسئول امروز این توفیق را پیدا کرده ام که خدمتگذار شما مردم باشم.

وی افزود:  ما در سطح کشور مشکلات عدیده ای داریم اما این مردم بودن که در سخت ترین شرایط در کنار نظام بودند.

فرماندار شهرستان در ادامه خاطرنشان کرد : واقعیت این است که دولت بی پول است، اگر امروز مردم فکر می کنند که با توهین و فحاشی به مسئولین و نماینده ای که تنها یک هفته است شروع به کار کرده می توانند به مقاصد خود برسند اشکالی ندارد اما واقعیت این است که ما با مردم صادق بودیم.

محمدی اظهار داشت: اگر مشکلی از ایتدا تا به حال حل نشده در طول این دو سال نیز حل نمی شود مگر به کمک مردم و هر کس خلاف این را بگوید دروغ گفته است.

وی در ادامه افزود: هیچ کس وضعیت های بحرانی را نمی تواند پیش بینی کند همچنانکه وضعیت آب شهرستان هم قابل پیش بینی نبود باران رحمتی که در کل کشور بارید رحمت های فراوانی داشت و البته تبعات کوچکی هم برای شهرستان داشت.

فرماندار شهرستان خاطرنشان کرد: نگرانی ما از این بود که نکند بیماری ویروسی در موضوع آب ایجاد شود که خوشبختانه پیش نیامد اما از آن به بعد بازار شایعه سازی ها داغ شد.

محمدی اظهار داشت: بنده به عنوان فرماندار شهرستان بدون مدرک مستند نمی توانم حرفی بزنم، در حال حاضر آب شرب هرسین مشکلی ندارد و هر کس خلاف این را ثابت کند بنده از این سمت استعفا می دهم.

فرماندار هرسین خاطرنشان کرد: بارها مدیریت بحران گذاشته شده است و با حضور استاندار این مشکل مطرح شده است و سه راه حل کوتاه مدت(تکمیل سیستم تصفیه خانه ) میان مدت( حفر چاه) و بلند مدت( ایجاد سد در منطقه بابازید ) مطرح و در دست اقدام و بررسی قرار گرفت و در حال حاضر یک کارشناس برای پیگری مشکل تعیین شده و این یک پروسه زمان بر است.

منبع:دیوانگاه

نظرات شما

  ali می گوید :

  اول اینکه اگه دولت بی پول است پس این حقوقای میلیونی مدیران از کجا میاد؟دوم اینکه نماینده بیشتر از یک دهه وکیل این مردم بوده و چیز خاصی ازش ندیدیم و الانم امیدی بهش نیست.و سوم اینکه خود کتابچه سازمان اتمی وجود رادون را تایید کرده، چطور شما رد می کنید؟

  هرسینی می گوید :

  طرفداران علی رضایی آقای فرماندار و آقای سلیمانی توهین کردند.

  Ali می گوید :

  هیچ توهینی درکارنبوده اشتباه به گوش فرمانداررساندند چونکه موقعی آمد کسی شعارنمیدادوخودشم نشنیده فقط بهش گفتن .

  Ehsan می گوید :

  به نظر من حرکت خوبی بود اما باید به صورت ساماندهی شده این حرکت صورت میگرفت و ضمن تجمع یک نفر از بزرگان شهر در محل حاضر می شد و خواسته مردم را مودبانه از مسئولین میخواست و مسئول مربوطه در محل حاضر می شد و جواب مردم را می داد که متاسفانه به خاطر سوء استفاده برخی افراد سود جو این حرکت به حاشیه کشیده شد.

  محمد می گوید :

  خدا نسازه برای علی رضایی و طرفداراش

  هاست لینوکس می گوید :

  ممنونم بابت مطالب مفیدی که قرار میدید!

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید