ياور محمدی : هر کس ثابت کند الان آب آلوده است من استعفا می دهم

بیستون نیوز :

ياور محمدی : بنده به عنوان فرماندار شهرستان بدون مدرک مستند نمی توانم حرفی بزنم، در حال حاضر آب شرب هرسین مشکلی ندارد و هر کس خلاف این را ثابت کند بنده از این سمت استعفا می دهم.

به گزارش خبرنگار بيستون ، فرماندار شهرستان هرسین در سخنرانی بین صلاتین نماز جمعه این هفته شهرستان در خصوص مشکلات روز گذشته و تجمع تعدادی از مردم در تریبون نماز جمعه حاضر و به تقاضای مردم در خصوص مشکلات آب شرب شهرستان پاسخ گفت.

یاور محمدی اظهار داشت: به برکت جمهوری اسلامی است که من مسئول امروز این توفیق را پیدا کرده ام که خدمتگذار شما مردم باشم.

وی افزود:  ما در سطح کشور مشکلات عدیده ای داریم اما این مردم بودن که در سخت ترین شرایط در کنار نظام بودند.

فرماندار شهرستان در ادامه خاطرنشان کرد : واقعیت این است که دولت بی پول است، اگر امروز مردم فکر می کنند که با توهین و فحاشی به مسئولین و نماینده ای که تنها یک هفته است شروع به کار کرده می توانند به مقاصد خود برسند اشکالی ندارد اما واقعیت این است که ما با مردم صادق بودیم.

محمدی اظهار داشت: اگر مشکلی از ایتدا تا به حال حل نشده در طول این دو سال نیز حل نمی شود مگر به کمک مردم و هر کس خلاف این را بگوید دروغ گفته است.

وی در ادامه افزود: هیچ کس وضعیت های بحرانی را نمی تواند پیش بینی کند همچنانکه وضعیت آب شهرستان هم قابل پیش بینی نبود باران رحمتی که در کل کشور بارید رحمت های فراوانی داشت و البته تبعات کوچکی هم برای شهرستان داشت.

فرماندار شهرستان خاطرنشان کرد: نگرانی ما از این بود که نکند بیماری ویروسی در موضوع آب ایجاد شود که خوشبختانه پیش نیامد اما از آن به بعد بازار شایعه سازی ها داغ شد.

محمدی اظهار داشت: بنده به عنوان فرماندار شهرستان بدون مدرک مستند نمی توانم حرفی بزنم، در حال حاضر آب شرب هرسین مشکلی ندارد و هر کس خلاف این را ثابت کند بنده از این سمت استعفا می دهم.

فرماندار هرسین خاطرنشان کرد: بارها مدیریت بحران گذاشته شده است و با حضور استاندار این مشکل مطرح شده است و سه راه حل کوتاه مدت(تکمیل سیستم تصفیه خانه ) میان مدت( حفر چاه) و بلند مدت( ایجاد سد در منطقه بابازید ) مطرح و در دست اقدام و بررسی قرار گرفت و در حال حاضر یک کارشناس برای پیگری مشکل تعیین شده و این یک پروسه زمان بر است.

منبع:ديوانگاه

مطالب پیشنهادی

 1. ali گفت:

  اول اینکه اگه دولت بی پول است پس این حقوقای میلیونی مدیران از کجا میاد؟دوم اینکه نماینده بیشتر از یک دهه وکیل این مردم بوده و چیز خاصی ازش ندیدیم و الانم امیدی بهش نیست.و سوم اینکه خود کتابچه سازمان اتمی وجود رادون را تایید کرده، چطور شما رد می کنید؟

 2. هرسینی گفت:

  طرفداران علی رضایی آقای فرماندار و آقای سلیمانی توهین کردند.

 3. Ali گفت:

  هیچ توهینی درکارنبوده اشتباه به گوش فرمانداررساندند چونکه موقعی آمد کسی شعارنمیدادوخودشم نشنیده فقط بهش گفتن .

 4. Ehsan گفت:

  به نظر من حرکت خوبی بود اما باید به صورت ساماندهی شده این حرکت صورت میگرفت و ضمن تجمع یک نفر از بزرگان شهر در محل حاضر می شد و خواسته مردم را مودبانه از مسئولین میخواست و مسئول مربوطه در محل حاضر می شد و جواب مردم را می داد که متاسفانه به خاطر سوء استفاده برخی افراد سود جو این حرکت به حاشیه کشیده شد.

 5. محمد گفت:

  خدا نسازه برای علی رضایی و طرفداراش

 6. ممنونم بابت مطالب مفیدی که قرار میدید!

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار