پاسخ وحید احمدی به سوالات نائب ریس ستاد انتخابات حزب توسعه استان کرمانشاه

بیستون نیوز :

امروز وحید احمدی نماينده فعلي حوزه انتخابيه هرسين،صحنه و گنگاور به جلسه ای دعوت شد تا سوالاتی پیرامون انتخابات و گرایش های سیاسی ایشان که اذهان بسیاری از شهروندان را به خود مشغول نموده است از ایشان پرسیده شود.

به گزارش خبرنگار بيستون،امروز وحید احمدی نماينده فعلي حوزه انتخابيه هرسين،صحنه و گنگاور  به جلسه ای دعوت شد که سوالاتی پیرامون انتخابات و گرایش های سیاسی ایشان که اذهان بسیاری از شهروندان را به خود مشغول نموده است از ایشان پرسیده شود.

اين نماينده مجلس نهم و كانديداي احتمالي دور دهم، در پاسخ به سوالات افشين منوچهرآبادی نائب ریس ستاد انتخابات حزب توسعه در رابطه با گرايش حزبي و سياسي خود اظهار داشت: بنده به هیچ گرایش سیاسی تعلق ندارم و در این راستا بروید مطالعه کنید ببینید کسی که سالها در وزارت امور خارجه فعالیت داشته است، آیا می تواند گرایش اصول گرا و یا اصلاح طلبی داشته باشد؟ در واقع ایشان تاکید کردند که بصورت مستقل در انتخابات شرکت می نمایند.

همچنین در پاسخ به سوالی دیگر پیرامون مواضع ایشان نسبت به دولت پاسخ دادند که: کارنامه بنده در برجام به خوبی نشان دهنده موضع و حمایت من از دولت می باشد. ایشان تاکید کردند که هیچ گونه مشکلی با وزراء کابینه دولت ندارند .

همچنین ایشان معیارهايی را برای انتخاب اصلح عنوان نمودند که مهمترین آنها پیشینه و سوابق، عملکرد، صداقت و … برای یک کاندیدای نمایندگی مجلس است.

مطالب پیشنهادی

  1. لک گفت:

    خب معلومه که اصولگراس

  2. شهروند گفت:

    ما اونجا بودیم ایشان پاسخ روشنی به سوالات هوشمندانه استاد منوچهرآبادی نداشتند.

  3. علی گفت:

    آخرین روزهای نمایندگیشو داره میگذرونه جناب شیخ وحید خان احمدی. جالب اینجاست کسایی که برای رای آوردنش هر کاری میکردن از اطرافش پراکنده شدن. عجب دنیایی شده. برخی به شدت دوزیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار