ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۶:۱۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاسی, ویژه انتخابات > پاسخ وحید احمدی به سوالات نائب ریس ستاد انتخابات حزب توسعه استان کرمانشاه

پاسخ وحید احمدی به سوالات نائب ریس ستاد انتخابات حزب توسعه استان کرمانشاه

امروز وحید احمدی نماینده فعلی حوزه انتخابیه هرسین،صحنه و گنگاور به جلسه ای دعوت شد تا سوالاتی پیرامون انتخابات و گرایش های سیاسی ایشان که اذهان بسیاری از شهروندان را به خود مشغول نموده است از ایشان پرسیده شود.

به گزارش خبرنگار بیستون،امروز وحید احمدی نماینده فعلی حوزه انتخابیه هرسین،صحنه و گنگاور  به جلسه ای دعوت شد که سوالاتی پیرامون انتخابات و گرایش های سیاسی ایشان که اذهان بسیاری از شهروندان را به خود مشغول نموده است از ایشان پرسیده شود.

این نماینده مجلس نهم و کاندیدای احتمالی دور دهم، در پاسخ به سوالات افشین منوچهرآبادی نائب ریس ستاد انتخابات حزب توسعه در رابطه با گرایش حزبی و سیاسی خود اظهار داشت: بنده به هیچ گرایش سیاسی تعلق ندارم و در این راستا بروید مطالعه کنید ببینید کسی که سالها در وزارت امور خارجه فعالیت داشته است، آیا می تواند گرایش اصول گرا و یا اصلاح طلبی داشته باشد؟ در واقع ایشان تاکید کردند که بصورت مستقل در انتخابات شرکت می نمایند.

همچنین در پاسخ به سوالی دیگر پیرامون مواضع ایشان نسبت به دولت پاسخ دادند که: کارنامه بنده در برجام به خوبی نشان دهنده موضع و حمایت من از دولت می باشد. ایشان تاکید کردند که هیچ گونه مشکلی با وزراء کابینه دولت ندارند .

همچنین ایشان معیارهایی را برای انتخاب اصلح عنوان نمودند که مهمترین آنها پیشینه و سوابق، عملکرد، صداقت و … برای یک کاندیدای نمایندگی مجلس است.

نظرات شما

  لک می گوید :

  خب معلومه که اصولگراس

  شهروند می گوید :

  ما اونجا بودیم ایشان پاسخ روشنی به سوالات هوشمندانه استاد منوچهرآبادی نداشتند.

  علی می گوید :

  آخرین روزهای نمایندگیشو داره میگذرونه جناب شیخ وحید خان احمدی. جالب اینجاست کسایی که برای رای آوردنش هر کاری میکردن از اطرافش پراکنده شدن. عجب دنیایی شده. برخی به شدت دوزیستند.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید