پاياني بر شايعه حضور بيش از آمار واجد شرایطين رای دادن در حوزه كنگاور

بیستون نیوز :

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان های كنگاور ، صحنه و هرسین از حضور ۷۵ درصدی مردم این حوزه انتخابیه در پای صندوق های رأی خبر داد.

به گزارش خبرنگار بيستون،رئیس حوزه انتخابیه شهرستان های کنگاور، صحنه و هرسین از حضور ۷۵ درصدی مردم این حوزه انتخابیه در پای صندوق های رأی خبر داد.

شریف خسروی اظهار کرد: در این حوزه انتخابیه ۱۸۶ هزار نفر واجد شرایط رای دادن وجود داشت که بیش از ۱۳۷ هزار نفر آنها در انتخابات روز هفتم اسفند شرکت کردند.
وی با تقدیر از حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: مردم به تکلیف خود عمل کردند و در انتخابات حضور یافتند حال باید نمایندگان مجلس به وعده های خود جامه عمل بپوشانند.
فرماندار شهرستان کنگاور تعداد شعب اخذ رای در سطح حوزه انتخابیه شهرستانهای کنگاور، صحنه و هرسین را ۲۵۰ شعبه اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۷۶ شعبه در شهرستان کنگاور، ۸۹ شعبه در شهرستان هرسین و ۸۵ شعبه در شهرستان صحنه مستقر بود.
خسروی تعداد عوامل مستقیم برگزار کننده انتخابات در سطح هر سه شهرستان را بیش از پنج هزار و ۶۰۰ نفر اعلام کرد.
از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین حسن سلیمانی به خانه ملت راه یافت.

منبع:ايرنا

مطالب پیشنهادی

 1. محمد گفت:

  دروغ بزرگ طرفداران آقای دروغگو پایان یافت.

 2. محمد گفت:

  بخاطر خدا و زیبایی شهرمان و مکان دفن شهدا این نظر را بهگوش مردم و مسولان برسانید.
  باتوجه به نزدیک شدن درختکاری اطراف تپه نورالشهدای هرسین این پتانسیل را دارد که در آن منطقه و اطراف قبور مطهر شهدای گمنام درختان زیادی کاشته شود.
  انشالله
  باتشکر

 3. ملکی گفت:

  سلام … این عکس خسروی رو از کجا گیر آوردی ……. واقعا نشا ن دهنده حال و روز خسروی ها ست توی این روزها. …. اخم کامل از شرایط بوجود آمده

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار