ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۰:۱۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > پایانی بر ماجرای سوم ریاست شورای شهر هرسین // تهدید به عزل شهردار

پایانی بر ماجرای سوم ریاست شورای شهر هرسین // تهدید به عزل شهردار

عصر امروز یکشنبه اعضای شورای شهر هرسین برای بار سوم دور هم جمع شدند تا اعضای هیئت ریسه را از بین خود انتخاب کنند.

به گزارش خبرنگار بیستون، عصر امروز یکشنبه اعضای شورای شهر هرسین برای بار سوم دور هم جمع شدند تا اعضای هیئت ریسه را از بین خود انتخاب کنند.

جلساتی که در روزهای قبل چندان دوستانه نشان نمی داد اما اینبار اعضای شورا حفظ ظاهر کردند و با ۸ رای ، وحید رشیدی را به عنوان چهارمین رییس دوره ای از بین خود انتخاب کردند.

قبای ریاستی که در این سه سال بر تن لطیف مرادی،هدایت خانی زاده و روح الله قربانی رفته بود.تن پوشی که به اعتقاد بسیاری، بر تن برخی از اعضا زار میزند و فعالیت ۳ ساله و پر تنش این دوره نشان از جمع شدن افرادی است که با خاصیت جمع اضداد گرد هم آمده اند.

در این انتخابات شکوفه دوستی هم با دست خالی بیرون نیامد و برخلاف دور قبل به نایب رییسی رضایت داد.

نکته قابل ذکر در این جلسه رای ممتنع مرضیه میرزا محمدی بود. این عضو شورا که کاندید سر سختی برای ریاست سال آخر بود به خود هم رای نداد و برگه سفید به صندوق انداخت.این عضو شورای شهر که تا چند صباح پیش لیدر جریان مخالف شهرداری مهندس قاسمی بود و با تلاشی وصف ناشدنی و سفر به پایتخت قاسمی را از تخت پایین کشید و شیخی را بعنوان شهردار هرسین به ساختمان سفید بلوار سپاه رساند در این جلسه رفتار متفاوتی از خود به نمایش گذاشت.

جلسه امروز دارای حاشیه های زیادی بود که مهمترین آن تهدید جدی میرزا محمدی به عزل شیخی از سمت شهرداری بود.این جمله نه خطاب به الهه رستمی و خانی زاده و مرادی که مستقیما به وحید رشیدی گفته شد که باعث اعتراض رشیدی به فرماندار شد و در نهایت با جابجایی صندلی خود به منتهی الیه سالن جلسات، موقتا دور از تیررس میرزا محمدی قرار گرفت.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید