ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۰:۵۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / نوا و نما, ورزشی > پایان مسابقات کاراته استانی به میزبانی هرسین / /درد دل یک مربی باسابقه ورزشهای رزمی+تصاویر

پایان مسابقات کاراته استانی به میزبانی هرسین / /درد دل یک مربی باسابقه ورزشهای رزمی+تصاویر

برگزاری این مسابقات در این سطح نیاز به هزینه و بودجه دارد که متاسفانه هیچ کدام از ارگانهای شهرستان هرسین مساعدت و همکاری لازم را در برگزاری این مسابقات با ما ندارند.

نبی فتحی نماینده فدارسیون و دبیر هیئت کیوکوشین کاراته ماتسوشیما در گفتگو با خبرنگار بیستون گفت :همانطور که مستحضرید در دوره از این مسابقات که در حضور امام جمعه محترم هرسین حجت الاسلام باقری، در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و پیشکسوتان و با حضور سه تیم از شهرستان اسلام آباد غرب،دو تیم از کرمانشاه ، یک تیم از جوانرود،یک تیم از صحنه، یک تیم از کنگاور و شهرستان هرسین به مناسبت گرامیداشت شهدای عملیات غروز آفرین مرصاد و ۱۷۵شهید غواص  در سالن شهید صیاد شیرازی شهرستان هرسین برگزار شد.

این مسابقات با برگزاری دیدار فینال و برتری تیم کرمانشاه و نایب قهرمانی هرسین به کار خود پایان داد و تیم اسلام آباد غرب بر رده سومی این دوره از مسابقات تکیه زد.

گفتنی است تیم هرسین با ۱۱مدال طلا ۱۰نقره و ۵برنز و کسب رده دوم قهرمانی تیمی به کار خود در این دوره از مسابقات پایان داد.

شیهان نبی فتحی در ادامه این گفتگو افزود: برگزاری این مسابقات در این سطح نیاز به هزینه و بودجه دارد که متاسفانه هیچ کدام از ارگانهای شهرستان هرسین مساعدت و همکاری لازم را در برگزاری این مسابقات با ما ندارند وبقول معروف با سیلی صورت خود را سرخ می کنیم.

وی افزود شهر هرسین با این همه علاقه مندی و استقبالی که از برگزاری مسابقات می کند حتی از داشتن یک خوابگاه معمولی برای اسکان تیم ها محروم است و ما الزاما مسابقات را فشرده و در یک روز برگزار می کنیم.

ما هر روزه در سطح شهر بنر ها و پوسترهای تبلیغاتی مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر را مشاهده می کنیم ولی در عمل هیچ ارگانی برای ورزش بودجه ناچیزی را اختصاص نمی دهد.به نظر بنده مشکل اصلی این است که مسئولین شهر ما ورزشی نیستند و حاضر به اختصاص کمترین بودجه ای برای جوانان و ورزش این شهر و دیار نیستند و در عمل می بینیم که جوانان ما روز به روز از ورزش دور و دورتر می شوند.

این مربی فعال و با سابقه ورزشهای رزمی در ادامه اضافه کرد: اگر این مسابقات در شهرهای بزرگ دیگری برگزار شود تمام هزینه های آن از طریق شرکتهای تبلیغاتی و ادارات آن شهرها پرداخت می شود و مسابقات به شکل حرفه ای و آبرومندانه تری برگزار می شود. اما بنده بخاطر عرق وطن و علاقه ای که به شهرم هرسین دارم این مسابقات را اینجا یرگزار می کنم که هر بار با وعده هایی از طرف چند ارگان و اداره روبرو و در پایان هزینه آنرا شخصا باید پرداخت نمایم.

index

1111

11

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید