پای فیلم لاله به سازمان بازرسی هم باز شد

بیستون نیوز :

به گزارش بیستون نیوز: مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با اشاره به اینکه روند تصمیم‌گیری درباره پروژه لاله به یک کار طولانی مدت تبدیل شده؛ گفت: بعد از بحث‌های فراوان؛ نیک‌نژاد نامه‌ای به ایوبی نوشت و از وی…

به گزارش بیستون نیوز: مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با اشاره به اینکه روند تصمیم‌گیری درباره پروژه لاله به یک کار طولانی مدت تبدیل شده؛ گفت: بعد از بحث‌های فراوان؛ نیک‌نژاد نامه‌ای به ایوبی نوشت و از وی تقاضا کرد تا فردی را به عنوان حکم انتخاب کند. در مرداد ۹۳ اعلام کردم حکم را می‌پذیرم و به دنبال آن با حکم ایوبی، علیرضا رضاداد به عنوان حکم تعیین شد.

طباطبایی‌نژاد افزود: بعداز تعیین حکم همه مسیرهای معقول را برای حل این مشکل طی کردیم اما با وجود آنکه ما اعلام کرده بودیم حکم را می پذیریم؛ نیک‌نژاد حکم را نپذیرفت و قبول نکرد که وضعیت پروژه مشخص شود. طباطبایی‌نژاد با اشاره به اینکه قطعا به دنبال حل این مشکل است؛ گفت: ما به سازمان بازرسی کل کشور نامه نوشتیم و از آنها خواستیم که تکلیف را مشخص کنند زیرا نیک‌نژاد شرایط حاضر را نمی‌پذیرد و ما نیز نمی‌توانیم منتظر بمانیم.

وی ادامه داد: هم اکنون پرونده در دست سازمان بازرسی کل کشور است و منتظر هستیم هر حکمی که سازمان بازرسی صادر کند را انجام بدهیم و درباره فیلم تصمیم‌گیری کنیم.

طباطبایی‌نژاد افزود: متاسفانه اسدالله نیک‌نژاد هیچیک از ادعاهایی که مطرح کرده بود را در بخش‌های مختلف نتوانست ثابت کند.

منبع/ایلنا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار