پذایرایی در تالار مجلل شهر از دانش آموزان عضو کانون ولایت کمیته امداد هرسین

بیستون نیوز :

۱۰۰نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امدادامام خمینی (ره) شهرستان هرسین در شب میلاد با سعادت امام هشتم شیعیان جهان ،امام رضا(ع) میهمان مدیریت تالار پذیرایی مجلل این شهرستان به صرف شام بودند.

cleardot پذایرایی در تالار مجلل شهر از دانش آموزان عضو کانون ولایت کمیته امداد هرسین

به گزارش بیستون، در شب میلاد مسعود امام هشتم شیعیان جهان ،امام رضا (ع) ۱۰۰نفر از دانش آموزان
عضو کانون فرهنگی تربیتی ولایت این شهرستان میهمان مدیریت تالار پذیرایی مجلل این شهرستان بصرف شام بودند.

کیومرث رحمتی پور با بیان این مطلب افزودهدف از برپایی این گونه مراسم در سطح شهرستان در راستای ترویج سیره علوی وهمچنین آشنایی خیرین و نیکوکاران با این دسته از عزیزان و استفاده از پتانسیل های موجود درخیرین در زمینه رفع مشکلات معیشتی مددجویان تحت حمایت بوده است.

مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره)شهرستان هرسین در ادامه افزود این مدیریت در مناسبت های مختلف سال بخصوص ماه مبارک رمضان در برپایی سفره های افطاری واطعام تلاش فراوانی نموده است تا کمک ها ومساعدت های خیرین به بهترین وجه در اختیار مددجویان ونیازمندان قرارگیرد.

رحمتی پور در ادامه بیان داشت هزینه این سفره اطعام به دانش آموزان تحت حمایت ۸میلیون ریال ارزیابی شده است وبرپایی اینگونه مراسمات فرصت خوبی برای خودسازی وخودشناسی انسانهاو همچنین نزدیکی  به قرب الهی است.

کیومرث رحمتی پور درپایان یادآورشد دستگیری از نیازمندان که همان سیره علوی ویادگار امام علی (ع)می باشد در پیشگاه خداوند متعال اجری بسیار والا وعظیم دارد وتوشه آخرت مومنین وافراد برگزیده خداست.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار