ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۲۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > پرداخت بیش از ۱۱میلیون تومان جهیزیه به مزدوجین تحت حمایت در هرسین

پرداخت بیش از ۱۱میلیون تومان جهیزیه به مزدوجین تحت حمایت در هرسین

کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هرسین به مناسبت ولادت حضرت امام محمد باقر (ع ) مبلغ ۱۱ میلیون تومان جهیزیه از اعتبارات امداد به مزدوجین تحت پرداخت کرده است.

کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هرسین به مناسبت ولادت حضرت امام محمد باقر (ع ) مبلغ ۱۱ میلیون تومان جهیزیه از اعتبارات امداد به مزدوجین تحت پرداخت کرده است.

به گزارش خبرنگار بیستون،ارم آبادی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هرسین  با اشاره به این مطلب اظهار داشت:  یکی از اهداف مهم و اساسی کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای ترویج سیره علوی وگسترش و توسعه سنت نبوی ازدواج آسان در بین فرزندان مددجوی تحت حمایت و همچنین کمک به ازدواج این عزیزان بوده است.

 وی افزود در این زمینه نیز آموزشهای مختلفی همچون بهداشت خانواده ،کارگاه پیشگیری از اعتیادو…از سوی این نهاد به مزدوجین عزیز ارائه شده است .

مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره)شهرستان هرسین در ادامه خاطرنشان کرد در این زمینه  ۱۱ میلیون تومان جهیزیه به ۶ زوج از مددجویان تحت حمایت این مدیریت پرداخت شده است

ارم آبادی در ادامه اظهار داشت )شهرستان هرسین زمینه ی خوب و مساعدی را جهت جمع آوری کمک های مردمی در این راستا را فراهم نموده است که انشاا.. امیدواریم بتوانیم کمک های مردم خیر و نوعدوستمان را بصورت هدفمند و به بهترین وجه به دست عزیزان نیازمند برسانیم

 وی درادامه اظهار امیدواری کرد که با ترویج این سیره علوی در بین مردم بتوانیم این سنت حسنه را در تمام ابعاد جامعه ترویج دهیم وهمه مردم از برکات آن بهره مند گردند.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید