پرداخت بيش از۷ میلیارد ریال کمک معیشت به مددجویان کمیته امداد در هرسین

بیستون نیوز :

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هرسین : در ۴ ماهه اول سال جاری ۷ میلیارد و ۴۱۱ میلیون ریال کمک معیشت (مستمری) به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار بيستون، وحید ارم آبادی مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هرسین با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳هزار خانوار در قالب طرح مددجویی زیر پوشش کمیته امداد شهرستان هستند اظهار داشت:  در ۴ ماهه اول سال جاری ۷ میلیارد و ۴۱۱ میلیون ریال کمک معیشت(مستمری) به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

وی افزود: کمیته امداد یک نهاد حمایتی بوده و به تدبیر امام راحل و در راستای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه تأسیس شده است و خوشبختانه با تلاش‌های امدادگران و کمک‌هایی که خیرین در حمایت از خانواده‌های تحت پوشش انجام داده‌اند، اقدامات مطلوبی در راستای بهره‌مندی اقشار آسیب‌پذیر جامعه و نیازمندان انجام شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هرسین  خاطرنشان کرد: خانواده‌های تحت پوشش این نهاد در قالب طرح مددجویی شامل زنان سرپرست خانوار، خانواده‌های ایتام، سالمندان، از کار افتادگان هستند.

ارم آبادی در ادامه با بیان اینکه سالانه بیش از ۳۵ سرفصل خدماتی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد پرداخت می‌شود،اظهار داشت: خوشبختانه با رویکردهای اتخاذ شده خدمات امداد به صورت هدفمند و براساس نیازهای مددجویان به آن‌ها ارائه می‌شود.

وی افزود:  ارائه هدفمند خدمات یکی از راهکارهای امداد برای توانمندسازی مددجویان و همچنین جلوگیری از وابستگی مددجویان به این نهاد است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خاطرنشان کرد: ارائه خدمات بهداشتی و بیمه خدمات درمانی به منظور ارتقای سطح سلامت جامعه هدف که در قالب بیمه مددجویان و همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف، توزیع اقلام بهداشتی در بین مددجویان و پرداخت کمک هزینه سوء تغذیه به کودکان از جمله اقداماتی است که کمیته امداد در حمایت از مددجویان این نهاد انجام می‌دهد

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار