پرداخت بیش از ۸۰ ميليون ريال جهيزيه به مزدوجين تحت حمايت در هرسين

بیستون نیوز :

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هرسین از پرداخت بیش از ۸۰ميليون ريال جهيزيه به مزدوجين تحت حمايت شهرستان به مناسبت میلاد حضرت قائم (عج ) خبر داد.

به گزارش خبرنگار بیستون، کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان هرسین به مناسبت میلاد حضرت قائم(عج)  مبلغ بیش از ۸۰ ميليون ريال جهيزيه از اعتبارات امدادبه مزدوجين تحت حمايت كميته امدادامام خميني(ره) شهرستان هرسين اقدام نموده است.

وحید ارم آبادی مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره)شهرستان هرسین با اشاره به این مطلب افزود يكي از اهداف مهم واساسي كميته امدادامام خميني (ره) در راستاي ترويج سيره علوي وگسترش وتوسعه سنت نبوي ازدواج آسان در بين فرزندان مددجوي تحت حمايت وهمچنين كمك به ازدواج اين عزيزان بوده است

وی افزود: در اين زمينه نيز آموزشهاي مختلفي همچون بهداشت خانواده ،كارگاه پيشگيري از اعتياد و…از سوي اين نهاد به مزدوجين عزيز ارائه شده است .

مدير كميته امدادامام خميني(ره)شهرستان هرسين در ادامه خاطرنشان کرد: در این راستا به پرداخت ۸۰ ميليون ريال جهيزيه به ۵زوج از مددجويان عزيز اقدام شده است.

ارم آبادی اظهار داشت : كميته امداد امام خميني (ره)شهرستان هرسين زمينه ي خوب و مساعدي را جهت جمع آوري كمك هاي مردمي در اين راستا را فراهم نموده است كه انشاا.. اميدواريم بتوانيم كمك هاي مردم خير و نوعدوستمان را بصورت هدفمند و به بهترين وجه به دست عزيزان نيازمند برسانيم

وی در ادامه امیدواری کرد که با ترویج این سیره علوی در بین مردم بتوانیم این سنت حسنه را در تمام ابعاد جامعه ترویج دهیم وهمه مردم از برکات آن مستفیض گردند.

 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار