ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۵:۳۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > پرداخت بیش از ۸۰ میلیون ریال جهیزیه به مزدوجین تحت حمایت در هرسین

پرداخت بیش از ۸۰ میلیون ریال جهیزیه به مزدوجین تحت حمایت در هرسین

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان هرسین از پرداخت بیش از ۸۰میلیون ریال جهیزیه به مزدوجین تحت حمایت شهرستان به مناسبت میلاد حضرت قائم (عج ) خبر داد.

به گزارش خبرنگار بیستون، کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان هرسین به مناسبت میلاد حضرت قائم(عج)  مبلغ بیش از ۸۰ میلیون ریال جهیزیه از اعتبارات امدادبه مزدوجین تحت حمایت کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان هرسین اقدام نموده است.

وحید ارم آبادی مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره)شهرستان هرسین با اشاره به این مطلب افزود یکی از اهداف مهم واساسی کمیته امدادامام خمینی (ره) در راستای ترویج سیره علوی وگسترش وتوسعه سنت نبوی ازدواج آسان در بین فرزندان مددجوی تحت حمایت وهمچنین کمک به ازدواج این عزیزان بوده است

وی افزود: در این زمینه نیز آموزشهای مختلفی همچون بهداشت خانواده ،کارگاه پیشگیری از اعتیاد و…از سوی این نهاد به مزدوجین عزیز ارائه شده است .

مدیر کمیته امدادامام خمینی(ره)شهرستان هرسین در ادامه خاطرنشان کرد: در این راستا به پرداخت ۸۰ میلیون ریال جهیزیه به ۵زوج از مددجویان عزیز اقدام شده است.

ارم آبادی اظهار داشت : کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان هرسین زمینه ی خوب و مساعدی را جهت جمع آوری کمک های مردمی در این راستا را فراهم نموده است که انشاا.. امیدواریم بتوانیم کمک های مردم خیر و نوعدوستمان را بصورت هدفمند و به بهترین وجه به دست عزیزان نیازمند برسانیم

وی در ادامه امیدواری کرد که با ترویج این سیره علوی در بین مردم بتوانیم این سنت حسنه را در تمام ابعاد جامعه ترویج دهیم وهمه مردم از برکات آن مستفیض گردند.

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید