ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۹:۴۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / صداي مردم, گزیده اخبار > پرداخت تسهیلات مسکن به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در هرسین

پرداخت تسهیلات مسکن به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در هرسین

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هرسین از پرداخت تسهیلات مسکن به مددجویان تحت حمایت این مدیریت در هرسین خبر داد.

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هرسین از پرداخت بیش از دو  میلیارد و چهار صد میلیون ریال جهت تسهیلات مسکن برای خانواده های تحت حمایت کمیته امداد در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت:  مسکن از جمله مهمترین نیازهای هر خانواده بوده و کمیته امداد بر آن است که در خرید و احداث مسکن شهری خانواده های تحت حمایت را کمک کند.

 

وی افزود: کمیته امداد نیاز مسکن مددجویان تحت حمایت خود را مورد دقت قرار داده و با استفاده از امکانات خود و کمک های مردمی در راستای رفع این نیاز تلاش می نماید.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان با بیان اینکه یکی از مهمترین خدمات این نهاد، ارائه خدمات عمرانی به مددجویان است، خاطرنشان کرد: این خدمات در قالب ساخت و ساز، بهسازی و مقاوم سازی، پرداخت اجاره مسکن و معرفی مددجویان به مسکن مهر بوده که این اقدامات پس از بررسی وضعیت مددجویان به صورت هدفمند ارائه می شود.

 

ارم آبادی در ادامه اظهار داشت: در همین راستا از ابتدای سال تاکنون بیش از دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال جهت خرید و ساخت و ساز ۵ مسکن شهری مددجویی ، ۲۰ مورد تعمیرات کلی و جزیی و۴ مورد بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستای هزینه شده است.

 

وی تأکید کرد: تهیه مسکن مقاوم و مناسب برای مددجویان و اقشار ضعیف جامعه همواره یکی از دغدغه های این نهاد مقدس است و امید است که با همکاری و مشارکت های خیرین نیکوکار بتوانیم گام های اساسی تری در خصوص ارائه خدمات عمرانی به نیازمندان برداریم.

img_20160404_111029 975954

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید