پرداخت یک میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال حق بیمه مددجویان هرسینی به سازمان تامین اجتماعی

بیستون نیوز :

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هرسین از پرداخت یک میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال حق بیمه مددجویان هرسینی به سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون وحید ارم آبادی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هرسین اظهار داشت:

۴۵۸بانوی سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال در شهرستان هرسین هم اکنون از بیمه سازمان تامین اجتماعی بهره مند می شوند.

وی افزود: بانوان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال تحت حمایت کمیته امداد با هدف تعمیم و گسترش پوشش بیمه ای و بهره مندی این مددجویان از مزایای بازنشستگی و ایجاد امید به آینده ای بهتر از بیمه سازمان تامین اجتماعی برخوردار می شوند.

مدیر کمیته امداد امام (ره) شهرستان هرسین با بیان اینکه کمیته امداد ماهیانه حق بیمه بانوان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال را به سازمان تامین اجتماعی واریز می کند خاطرنشان کرد:: هم اکنون ۴۵۸مددجوی هرسینی دارای بیمه تامین اجتماعی هستند که ۲۵۸ نفر از این مددجویان زنان سرپرست خانوار و مابقی آنان مجریان طرح های اشتغال و قا لیبافان تحت حمایت این نهاد هستند.

ارم آبادی تاکید کرد: امسال بیش از یک میلیارد و ۵۱۰میلیون ریال اعتبار برای بیمه شدن این تعداد از مددجویان به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه زنان سرپرست خانوار و مددجویان دریافت کننده وام اشتغال با پرداخت ۱۰سال حق بیمه، مستمری دریافت می‌‌کنند افزود: اکنون ۳ خانوار مددجو در شهرستان هرسین از مزایای بازنشستگی سازمان تامین اجتماعی بهره مند و مستمری بگیر این سازمان هستند.

مدیر کمیته امداد شهرستان تصریح کرد: حق بیمه این دسته از مددجویان به مدت ده سال متوالی از سال ۸۴ به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است و مددجویان بازنشسته در حال حاضر ماهیانه حدود هفت میلیون ریال از سازمان تامین اجتماعی مستمری دریافت می کنند.

ارم آبادی در پایان با بیان اینکه این نهاد از سه هزار و پانصد خانوار نیازمند با جمعیت بیش از هفت هزار نفر در این شهرستان حمایت می کند اظهار داشت: مابقی این مددجویان تحت حمایت از بیمه های روستایی، سلامت و درمان کمیته امداد بهره مند می شوند.

منبع: دیوانگاه

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار