پرداخت ۶۰۰ميليون ريال جهيزيه به مزدوجين تحت حمايت در هرسين

بیستون نیوز :

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هرسین از پرداخت ۶۰۰ميليون ريال جهيزيه به مزدوجين تحت حمايت توسط این مدیریت خبر داد.

به گزارش خبرنگار بيستون، کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان هرسین به مناسبت معبث پیامبر اکرم(ص) اقدام به پرداخت مبلغ ۶۰۰ ميليون ريال جهيزيه از اعتبارات امدادبه مزدوجين تحت حمايت كميته امدادامام خميني(ره) شهرستان هرسين نموده است.

وحید ارم آبادی مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره)شهرستان هرسین  با اشاره به این مطلب اظهار داشت: يكي از اهداف مهم واساسي كميته امدادامام خميني (ره) در راستاي ترويج سيره علوي وگسترش وتوسعه سنت نبوي ازدواج آسان در بين فرزندان مددجوي تحت حمايت وهمچنين كمك به ازدواج اين عزيزان بوده است.

وی افزود: در اين زمينه نيز آموزشهاي مختلفي همچون بهداشت خانواده ،كارگاه پيشگيري از اعتيادو…از سوي اين نهاد به مزدوجين عزيز ارائه شده و نیز به پرداخت ۶۰۰ ميليون ريال جهيزيه به ۳۰ زوج از مددجويان عزيز خدمت رسانی شده است.

مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره)شهرستان هرسین  خاطرنشان کرد: كميته امداد امام خميني (ره)شهرستان هرسين زمينه ي خوب و مساعدي را جهت جمع آوري كمك هاي مردمي در اين راستا را فراهم نموده است كه انشاا.. اميدواريم بتوانيم كمك هاي مردم خير و نوع دوستمان را بصورت هدفمند و به بهترين وجه به دست عزيزان نيازمند برسانيم ودرادامه اظهار امیدواری کرد که با ترویج این سیره علوی در بین مردم بتوانیم این سنت حسنه را در تمام ابعاد جامعه ترویج دهیم وهمه مردم از برکات آن مستفیض گردند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار