ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۵:۲۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > پروژه های مهم عمرانی که در هرسین افتتاح می شوند

پروژه های مهم عمرانی که در هرسین افتتاح می شوند

فرماندار هرسین از افتتاح چند پروژه مهم عمرانی در این شهرستان هم‌زمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون،یاور محمدی در جلسه پیگیری پروژه‌های عمرانی این شهرستان که با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: امورات مربوط به پروژه‌های نیمه تمام باید با جدیت بیشتری پیگیری شود.

وی هدف از برگزاری این جلسه را بررسی وضعیت پروژه‌های مهم و اساسی عنوان کرد و افزود: ادارات مرتبط باید در این راستا تمام توانمندی‌های خود را به‌کار بگیرند.

فرماندار هرسین بیان داشت: میزان اعتبارات شهرستان هرسین از محل اعتبارات استانی و نفت و گاز در سال‌جاری مبلغ ۵۵ میلیارد ریال بوده و چند پروژه مهم عمرانی نیز در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

گفتنی است، پرداخت سهم شهرداری هرسین از پروژه‌های مسکن مهر، نصب علائم رانندگی و روکش آسفالت از سه راهی هرسین تا پل قطار، تاکید بر اتمام پروژه آسفالت روستایی داودی علیا و سفلی، مشخص کردن زمین برای قبرستان بیستون، تعیین تکلیف زمین‌های واگذار شده روستای چغاسعید از جمله مصوبات این جلسه بود.

رفع مشکل جایگاه سی.ان.جی بیستون، اصلاح هندسی سه راهی ورودی و خروجی هرسین به‌سمت نورآباد، تعیین تکلیف سه پل زیرگذر شهرک بیستون و اصلاح سه راهی هرسین از دیگر مصوبات و موضوعات مورد بحث و بررسی این جلسه به‌شمار می‌رود.

منبع خبرگزاری فارس

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید