ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۶:۳۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی > پلیس کرمانشاه آماده برخورد با تخلفات چهارشنبه سوری است

پلیس کرمانشاه آماده برخورد با تخلفات چهارشنبه سوری است

رئیس مرکز اطلاع رسانی انتطامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پلیس به هیچ عنوان مخالف شادی مردم نیست، از آمادگی نیروی انتظامی استان برای برخورد با متخلفین در روز چهارشنبه سوری خبر داد.

سرهنگ محمد قنبری از آمادگی نیروی انتظامی استان کرمانشاه برای تامین امنیت مردم در روز چهار شنبه آخر سال و همچنین ایام نوروز خبر داد.

 

وی از افزایش تعداد واحدهای گشتی و مامورین حاضر در خیابان ها در ایام پایانی سال خبر داد و افزود: نیروی انتظامی استان برای تمامی مناسبت ها طرح های ویژه ای را در دستور کار قرار می دهد.

 

قنبری با بیان اینکه علاوه بر نیروهای اجرایی از نیروهای ستادی و خودروهای اداری هم در راستای تامین امنیت روزهای پایانی سال استفاده خواهد شد، گفت: امسال در بحث پیشگیری از وقوع جرم نیز طی فراخوانی، پلیس افتخاری جذب کرده و آموزش داده ایم که در اختیار واحدهای اجرایی قرار گرفته اند.

 

رئیس مرکز اطلاع رسانی انتطامی استان کرمانشاه در ادامه تصریح کرد: برای چهارشنبه آخر سال نیز متناسب با اتفاقات و کنش های سنوات گذشته طرح ویژه ای داریم. در سال گذشته بیشترین میزان ناهنجاری در بلوار سجاد و نوبهار بود که امسال بر این شهرک ها تمرکز بیشتری خواهیم داشت.

 

وی افزود: پلیس به هیچ وجه با شادی کردن مردم مخالف نیست، اما با کسانی که به بهانه چهارشنبه سوری برای مردم ایجاد مزاحمت و رعب و وحشت کنند برخورد خواهد شد.

 

قنبری گفت: همچنین با مراجع قضایی هماهنگ شده که خودروهایی که در این شب بدلیل هنجارشکنی توقیف شوند تا پایان تعطیلات نوروز ۹۴ رفع توقیف نخواهند شد.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید