ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۲:۲۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, گزیده اخبار, ویژه انتخابات > پیام تبریک عضو شورای شهر هرسین به نماینده منتخب مردم

پیام تبریک عضو شورای شهر هرسین به نماینده منتخب مردم

انتخاب شایسته برادر ارجمند جناب آقای حاج حسن سلیمانی را به عنوان نماینده شهرستان های هرسین، کنگاور و صحنه بیستون و دینور تبریک عرض نموده و امیدوارم این مدیر متعهد و فرهیخته، سفیری برای ایجاد آرامش و عدالت و احیا کننده توسعه متوازن و پیشرفت همه جانبه این شهر و سایر مناطق این حوزه انتخابیه باشند.

بنام خدای لایزال

حسبنالله نعم الوکیل ، نعم المولی و نعم النصیر

یک حماسه، این تمام سرگذشت                          جمعه تاریخی دیگر گذشتدارالمومنین هرسین همواره مشحون از عطر و یاد شهدا است و نمایندگی این شهر در مجلس شورای اسلامی، یکی از مسوولیت های خطیری است که در ایجاد و تداوم آینده ای روشن برای این منطقه سرافراز، بسیار تعیین کننده است.
بدینوسیله انتخاب شایسته برادر ارجمند جناب آقای حاج حسن سلیمانی را به عنوان نماینده شهرستان های هرسین، کنگاور و صحنه بیستون و دینور تبریک عرض نموده و امیدوارم این مدیر متعهد و فرهیخته، سفیری برای ایجاد آرامش و عدالت و احیا کننده توسعه متوازن و پیشرفت همه جانبه این شهر و سایر مناطق این حوزه انتخابیه باشند.
همچنین مراتب سپاس و قدردانی خود را از حضور و مشارکت فعال مردم آگاه و فهیم این شهر را اعلام می دارم و برای سایر کاندیداها که یک رقابت سالم ، اخلاقی و اسلامی را به نمایش گذاشتند آرزوی سعادت و سلامت و موفقیت در سایر عرصه های زندگی سیاسی و اجتماعی دارم .
به امید فردایی بهتر برای این دیار کهن

وسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

مرضیه میرزامحمدی
عضو شورای اسلامی شهر هرسین

 

نظرات شما

  عظیمی می گوید :

  این اصلا نمیتونه ادبیات ایشان باشه.در ضمن خانم میرزامحمدی از اعضا فعال ستاد اقای رضایی بودن.اما چون بسیار تمایل به قدرت و در راس ماندن دارن ودر این خصوص زیرکی خاصی دارن میخوان با این تبریک بازی رو عوض کنن.متاسفم برای عضو شورای متظاهروریاکار.

  گول نخور می گوید :

  سرکارخانم میرزامحمدی : کجای این رقابت اخلاقی بود!!! ما در تمام ادوار بی اخلاقی ها و توهین هایی که برخی کاندیداها به مردم شریف هرسین کردند را ندیدیم.!!

  معین می گوید :

  مردم هرسین صداقت علی را با پول کثیف و جعلی حسن معامله کردن.وا تاسفا

  محمد می گوید :

  با آقای عظیمی موافقم

  وا اسفا,وا اسفا از این همه رنگ ریا و تزویر,دورویی و نفاق.و این همه حب دنیا و چنگ انداختن به ان از هر طریقی.

  محمد می گوید :

  من از هیچکدام خوشم نیامد و نمیاد.و با رای آوردن این آقا چیزی به من نمیرسه خدارو شکر.
  آقای رضایی هم تخلفات و بی اخلاقی های خودش و طرفداراش کم نبود.
  نمیدانم شاید منم به قول دوستداران جناب رضایی همشری بی غیرت و وطن فروش باشم.
  خدا همه مارو به راه راست هدایت فرماید و از تعصبات دوران جاهلی نجات دهد.

  ایوب می گوید :

  واقعاً خجالت آوه این همه دو رویی ودروغ.خانم میرزامحمدو خانواده ایشون به شدت طرفدار آقای رضایی بودن حالا رنگ عوض کردن.متاًسفم واسه این عضوشورا که داره واسه در مسند ماندن دست به همه کاری میزنه از جمله دروغگویی و با شعور مردم بازی کردن.درضمن ای رقابت انتخاباتی که در هرسین برگزار شد هیچ بویی از اخلاق ومنش اسلامی وانسانی نداشت.مخصوصاً از طرف بعضی از طرفداران که میخواستن با لات بازی وگردن کلفتی نمایندشونو روانه مجلس کنن.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید