پيام تشكر نماينده منتخب مردم کنگاور، صحنه، هرسین، دینور، بیستون و چمچمال

بیستون نیوز :

برخود فرض دانسته به پاس همدلی­ها، مهربا نی­ها وکوشش­های بی منت قدردان همکاران بوده و علیرغم بد اخلاقی ها، تهمت­ ها و تخریب های ناروا، عزم و اراده ی خلل ناپذیر و راسخ حامیان عزیز که بر نظرخویش ثابت قدم ماندند را تحسین نمایم.

اختصاصي بيستون نيوز:پيام تقدير و تشكر حاج حسن سليماني از مردم منطقه:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

مردم شریف، نجیب وآگاه حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین، دینور، بیستون و چمچمال:

 

فضل وتقدیر الهی، همت بلند و تدبیرآگاهانه مردم شریف، پویش مردمی و حماسی را در حمایت صادقانه و قاطع از خادم خویش رقم زد و مشارکت حداکثری شما خوبان، فصل جدیدی از همدلی اتحاد را عرضه نمودکه بی شک الهام بخش و شورآفرین خواهد بود.

بدین سبب خداوند بزرگ را بر نعمت وثوق و اعتماد مردم شرافتمند شاکرم و خود را مدیون و مرهون توجهات آنان دانسته و در این زمینه مسئول خواهم بود. بی­تردید مشارکت شعورمند در تعیین سرنوشت سیاسی، علاوه بر ترسیم جلوه های حماسی و پرشور، لبیک هدفمند و مشتاقانه به پیام مقام معظم رهبری بوده وتقویت اقتدار نظام اسلامی را در برخواهد داشت.

برخود فرض دانسته به پاس همدلی­ها، مهربا نی­ها وکوشش­های بی منت قدردان همکاران بوده و علیرغم بد اخلاقی ها، تهمت­ ها و تخریب های ناروا، عزم و اراده ی خلل ناپذیر و راسخ حامیان عزیز که بر نظرخویش ثابت قدم ماندند را تحسین نمایم.

ضمن تقدیر از دیگر کاندیداها و هوادارانشان که با تلاش وافر زمینه حضورگسترده و شور و شعور انتخاباتی را فراهم نمودند، بر این باورم که پیروز واقعی مردم اند و اینک با اعلام احراز مسئولیت نمایندگی آنان خود را نماینده قانونی همه دانسته (چه کسانی که به اینجانب رأی داده و یا رای نداده اند)، و از این پس فصل رقابت به رفاقت تبدیل می شود.

در حقیقت معتقدم این دوره با تمام حساسیت و فراز ونشیب با آرامش و امنیت تمام وکمال برگزار گردید، که شایسته می دانم ازکلیه مسئولین برگزاری انتخابات اعم از اجرائی، امنیتی، انتظامی، و نظارتی که به منظور اجرای اصولی، صحیح و رضایت بخش امرخطیر انتخابات تلاش صادقانه، متعهدانه ومسئولانه به عمل آوردند تقدیر نمایم.

ضمناً اقدام خلاف اخلاق و قانون بعضی از رقبا که قابلیت رسیدگی و پیگرد داشته و دارد را برحفظ امنیت و ایجاد وحدت نادیده انگاشته و نسبت به آن شکوه ای ندارم. امید است با همدلی و همفکری به توسعه همه جانبه متوازن امور حوزه انتخابیه اندیشیده و با صیانت از ودیعه و امانت مردم در این آزمون اعتماد واجد توفیق الهی بوده و سربلند باشیم.

 

حسن سلیمانی نماینده منتخب مردم منطقه در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

مطالب پیشنهادی

 1. محمد گفت:

  موفق باشی مرد راستگو.

 2. علی گفت:

  محمد همه جا نظر گذاشتی در حمایت از این تشنه قدرت. چی بهت میرسه؟بیستون نیوزهم همه نظراتتو بدون سانسور میذاره

 3. محمد گفت:

  علی آقا پس رضایی خوبه
  به قرآن هیچکدام برام فرق نداشتند جز اینکه متنفر بودم از
  آقای رضایی به دلایل زیاد…

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار