پيام عبدالحسين شورچه به مناسبت يوم الله ۲۲ بهمن

بیستون نیوز :

ماه بهمن در ايران اسلامي بهار پيروزي انقلاب و سالروز اوج وحدت و یکپارچگی ملتی آزاد ، سرافرازو حق طلب است که با پیروی از آرمانهای امام و رهبر فرزانه خود در مقابله با ظلم و استبداد به يك پيروزي تاريخي وماندگار دست يافت.


Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 264

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 284

پيام عبدالحسين شورچه به مناسبت يوم الله ۲۲ بهمن : ماه بهمن در ايران اسلامي بهار پيروزي انقلاب و سالروز اوج وحدت و یکپارچگی ملتی آزاد ، سرافرازو حق طلب است که با پیروی از آرمانهای امام و رهبر فرزانه خود در مقابله با ظلم و استبداد به يك پيروزي تاريخي وماندگار دست يافت.
انقلاب اسلامي ايران مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی ، سرآغاز فصلي برجسته در تاريخ سياسي ايران بود. انقلابي كه ماندگاري خود را مرهون جانبازی‌ها، فداكاری‌ها و رشادت‌های همه شیرزنان و غیور مرداني است كه برای مبارزه با طاغوت و استقرار نظامي اسلامي و عدالت محور، از جان و مال خويش گذشتند تا در نهايت خورشيد ديانت و آزادگي بر پهن دشت ايران اسلامي تابيدن گرفت.
بيش از سه دهه از آن روزهاي حماسه وخون مي گذرد . ايران اسلامي سالهايي پرفراز و نشیب اما لبریز از عزت و افتخار را با حمایت های مردمی و حضور در صحنه های مختلف ،پشت سر گذاشته و به برکت خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، قله‌های رفيع پیشرفت و تعالی را فتح کرده است واينك در اوج اقتدار و آزادگي ايستاده است. كشوري كه سرچشمه تحول و تعالی در منطقه بوده و به الگویی موفق برای ملتهای آزاده در مسیر آزادی‌خواهی و احیای هویت اسلامی تبدیل شده است ثمر ایستادگی ملت عزیز ایران به پشتوانه تلاش هاي مستمر و دلسوزانه دولتمردان براي احقاق حقوق ملت است
.در پايان ضمن گراميداشت ياد وخاطره حضرت امام خميني (ره) و شهداي به حق پیوسته انقلاب وهشت سال دفاع مقدس فرارسيدن بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارك فجررا به تمامي هموطنان به ويژه همشهریان عزیز هرسین و کنگاور و صحنه تبريك و تهنيت عرض مي كنم.
از درگاه خداوند منان براي ايران اسلامي اقتدار و پيروزي و براي هموطنان هميشه سربلندو متعهد کنگاور و هرسین و صحنه سربلندي و سعادت مسئلت دارم .

 

.

 

 پيام عبدالحسين شورچه به مناسبت يوم الله 22 بهمن

مطالب پیشنهادی

  1. مجید قربانزاده گفت:

    جناب دکتر شورچه شما همیشه بهترین بودید و انشاالله در همه مراحل زندگی پیروز و کامیاب باشید.
    در ضمن ایام مبارک دهه فجر را گرامی میداریم .

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار