ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۳۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > پیام تبریک حسن سلیمانی به مناسبت روز معلم

پیام تبریک حسن سلیمانی به مناسبت روز معلم

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی در پیامی هفته بزرگداشت مقام معلم را تبریک گفت.

[metaslider id=17001]به گزارش خبرنگار بیستون، حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در پیامی به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم و استاد، این روز را  تبریک گفت و بزرگداشت مقام معلم را احترام ویژه به کرامت انسان دانست.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با احترام به روح بلند و گرامیداشت یاد و خاطره الگو و نماد معلم استاد شهید مرتضی مطهری، فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت روز بزرگداشت مقام و منزلت معلم را به جامعه‌ فرهنگی کشور و معلمان، آموزگاران، مدیران و اساتید کل کشور و به طور خاص به اساتید و معلمان شریف حوزه انتخابیه که با تلاش، کوشش و از خود گذشتگی با صبر و تحمل وصف ناشدنی در راه اعتلای جامعه کوشا هستند تبریک عرض می‌نمایم و توفیق روز افزون آنان را از درگاه ایزدمنان خواستارم.

درسالی که از سوی رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی بعنوان اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری شده معلمان می‌توانند در زمینه فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی و پیاده کردن الگوهای مختلف آن در میان مردم نقش بی‌بدیلی داشته باشند.

بی شک هر تلاشی که در راه اعتلای تعلیم و تربیت کشور صورت گیرد نقش سازنده‌ای در شکل گیری شخصیت و آینده فرزندان این سرزمین خواهد داشت و یکی از مهمترین عوامل توسعه آینده هر کشوری تربیت وآموزش صحیح جوانان آن می‌باشد.

بزرگداشت روز معلم در حقیقت ادای دین است به حاملان مشعل دانایی در درازای تاریخ، تجدید بیعت است با آرمان‌های پیامبران الهی، احترام ویژه است به کرامت انسان و در کلامی جامع، نشانه‌ای است از حرمت به مقام شامخ خلیفه‌الهی انسان.

 اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره استاد علم و ایمان شهید مرتضی مطهری (ره) و تبریک روز معلم آرزوی توفیق روز افزون جهادگران سنگر تعلیم و تعلم ایران اسلامی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج ) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی، از درگاه ایزدمنان را دارم.

حسن سلیمانی

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی./

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید